اطلاعات لو رفته از GTA: The Trilogy سیستم مورد نیاز آن را نشان می‌دهد

همچنین بنا بر این اطلاعات گویا در سه نسخه ریمستر شده از کنترل‌های مخصوص بازی GTA V بهره گرفته شده است.

چه قبل و چه بعد از معرفی رسمی GTA: The Trilogy، اخبار و اطلاعات زیادی از این مجموعه لو رفته و تعجبی ندارد که این روند ادامه داشته باشد. چیزی که شگفت‌آور است این است که این اطلاعات و اخبار لو رفته گویا از خود Rockstar به بیرون درز پیدا می‌کند. هنوز جزئیات این سه‌گانه و پیشرفت‌هایی که برای ریمسترهای GTA 3 ،GTA Vice City و GTA San Andreas به ارمغان می‌آورد، به طور رسمی اعلام نشده است. اخیراً اما آنطور که اعضای انجمن‌های GTA مشاهده گفته‌اند، یک صفحه پشتیبانی که قبل از موعد آنلاین شده بود، جزئیات مختلفی در مورد این سه‌گانه نشان داد.

همانطور که می‌شد انتظار داشت، پیشرفت‌های بصری مختلفی در این نسخه وجود خواهد داشت. این پیشرفت‌ها شامل «ارتقاء محیطی و نورپردازی جدید به شکلی جذاب و خوش‌ساخت، تکسچرهای با رزولوشن بالا، افزایش فاصله دید» می‌شود. Rockstar وعده داده است که این سه‌گانه پیشرفت همه جانبه‌ای خواهد داشت و این جهان‌های دوست‌داشتنی را با سطح کاملاً جدیدی از جزئیات دوباره ارائه خواهد کرد.

یکی از قابل توجه‌ترین تغییراتی که طراحان در GTA: The Trilogy نسبت به بازی‌های اصلی ایجاد خواهند کرد، پیاده‌سازی هدف‌گیری و کنترل‌ها مشابه آنچه در Grand Theft Auto 5 دیده می‌شود، است. این موضوع برخلاف آنچه در بازی‌های اصلی دیده بودیم، خواهد بود. کنترل‌های آن بازی‌ها بسیار قدیمی شده و بنابراین چنین تغییری چندان هم تعجب‌برانگیز نخواهد بود.

در عین حال، سیستم مورد نیاز برای اجرای این سه‌گانه بر روی PC را در زیر می‌توانید ببینید.

GTA: The Trilogy برای PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC  اواخر امسال عرضه می‌شود؛ اگرچه هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. نسخه‌های iOS و اندروید کمی بعدتر در سال 2022 عرضه خواهند شد.

علاوه بر این به نظر می‌رسد که در ماه دسامبر نسخه فیزیکی منتشر می‌شود. اخیراً در فهرست یک خرده‌فروشی دیده شده که این سه‌گانه برای PS5 و Xbox Series X/S 70 دلار هزینه خواهد داشت.

GTA: The Trilogy

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کالکشن The Definitive Edition سه‌گانه GTA احتمالاً هفتاد دلار قیمت خواهد داشت

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید