spot_img

نسخه PC مجموعه GTA: The Trilogy دوباره برای فروش در دسترس قرار گرفت

بر اساس آخرین خبرها، بخش پشتیبانی Rockstar همچنین بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی کرده و وعده بهبود بازی را داده است.

نسخه PC مجموعه GTA: The Trilogy حالا دوباره از طریق لانچر Rockstar Games در دسترس است. پشتیبانی Rockstar در توییتی اعلام کرد که حالا می‌توان این بازی را پخش و خریداری کرد، و آن‌ها در حال کار هستند تا با «با حرکت رو به جلو، عملکرد کلی این مجموعه را بهبود بخشیده و آن را به‌روزرسانی کنند».

نسخه PC مجموعه GTA: The Trilogy در همین چند روز از زمان عرضه با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو شده است. ابتدا، زمانی که Rockstar Games Launcher برای تعمیر و نگهداری از کار افتاد، این مجموعه برای بازی کردن در دسترس نبود. سپس Rockstar فروش آن را متوقف کرده و بعدتر آن را از دسترس مالکان فعلی این مجموعه خارج کرد. دلیل ارائه شده «حذف فایل‌هایی است که به‌طور ناخواسته در این نسخه گنجانده شده‌اند.» به نظر می‌رسید این فایل‌ها شامل چندین آهنگ بدون مجوز استفاده طبق گفته‌های دیتاماینرها است.

حتی با وجود این که این سه‌گانه که اکنون برای خرید و بازی در دسترس است، هنوز زمانی که کیفیت آن به حد مطلوبی برسد، فرا نرسیده است. مجموعه GTA: The Trilogy برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،PC و Nintendo Switch در دسترس است. نسخه‌های iOS و Android این بازی سال آینده منتشر خواهند شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو سازنده ریمستر سه‌گانه GTA به نقدهای مطرح شده واکنش نشان داد

ریمستر بازی GTA IV در دست ساخت قرار دارد؛ انتشار در سال 2023

ریمستر بازی Red Dead Redemption در دست ساخت قرار دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید