spot_img

پچ جدید کالکشن GTA: The Trilogy بسیاری از مشکلات این مجموعه را رفع می‌کند

بر اساس آخرین اطلاعات، در این پچ چند مشکل این مجموعه از جمله افکت‌های باران در San Andreas را حل می‌کند.

Grand Theft Auto: The Trilogy–The Definitive Edition احتمالاً یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌های ناموفق یک بازی در چند سال اخیر است. البته این چیز جدیدی نیست و به خصوص در چند سال گذشته موارد مشابه کم نبوده است. Rockstar به خاطر وضعیتی که ریمستر سه‌گانه کلاسیک GTA در زمان عذرخواهی کرده است و حالا با انتشار پچ جدید کالکشن GTA: The Trilogy مسیر حل مشکلات این سه‌گانه آغاز شده است.

پچ 1.02 این بازی برای تمامی کنسول‌های PlayStation و Xbox منتشر شده و تعدادی از مشکلات هر سه بازی را برطرف می‌کند. از دیالوگ‌هایی که صدای آن‌ها حذف شده تا مشکلات مدل‌های کاراکتر، از حفره‌های موجود در نقشه‌ها که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها عبور کنند تا اشکالات نورپردازی و بسیاری موارد دیگر، جزء فهرست طولانی‌ای از باگ‌ها هستند که پچ جدید کالکشن GTA: The Trilogy برطرف شده‌اند. یکی از قابل‌توجه‌ترین این مشکلات، جلوه‌های بصری نه چندان جالب باران است. این مشکل اما فقط در ریمستر San Andreas برطرف شده است. شما می‌توانید پچ نوت کامل این آپدیت را در اینجا بخوانید.

Grand Theft Auto: The Trilogy–The Definitive Edition برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم Xbox و PlayStation و همچنین Nintendo Switch و PC منتشر شده است. این مجموعه همچنین در سال 2022 برای iOS و Android عرضه خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نسخه PC مجموعه GTA: The Trilogy دوباره برای فروش در دسترس قرار گرفت

استودیو سازنده ریمستر سه‌گانه GTA به نقدهای مطرح شده واکنش نشان داد

ریمستر بازی GTA IV در دست ساخت قرار دارد؛ انتشار در سال 2023

منبعGamingbolt

حتما بخوانید