spot_img

نسخه فیزیکی کالکشن Definitive Edition بازی‌های GTA در دسامبر عرضه می‌‌شود

همچنین نسخه فیزیکی نسخه نسل نهمی این کالکشن احتمالاً در سال دیگر عرضه شود.

نشریه خبری لهستانی یا به اختصار PPE اخیراً ادعا کرده است که کالکشن Definitive Edition مجموعه کلاسیک GTA که به تازگی پس از مدت‌ها شایعه و حدس و گمان معرفی شده است، در 7 دسامبر سال جاری میلادی به صورت فیزیکی در قالب یک جعبه عرضه می‌شود. همانطور که VGC در گزارش ترجمه شده خود آورده است، این اطلاعات از خرده‌فروشان آشنا با این موضوع به دست این خبرگزاری لهستانی رسیده است.

همچنین گفته می‌شود که تنها نسخه‌های PS4 ،Xbox One و Switch این بازی در 7 دسامبر منتشر می‌شوند و انتشار نسخه‌های نسل فعلی به سال آینده موکول می‌شود. در این گزارش هیچ چیزی در مورد پلتفرم PC ذکر نشده که این تعجب‌آور نیست؛ چرا که اکثر بازی‌ها نسخه فیزیکی روی این پلتفرم ندارند. همانطور که قبلاً توسط تام هندرسون، اینسایدر مشهور، گزارش شده بود، ممکن است نسخه دیجیتالی این کالکشن در ماه نوامبر منتشر شود.

اخیراً با توجه به فهرست‌ قیمت‌هایی که یک خرده‌فروش ارائه کرده است، تخمین زده می‌شود که کالکشن Definitive Edition برای پلفترم‌های نسل نهمی 70 دلار قیمت‌گذاری شود. اگر این کالکشن تنها یک نسخه با رزولوشن بیشتر از همان بازی‌هایی باشد که بیش از یک دهه از عمرشان می‌گذرد، احتمالاً این قیمت چندان به مذاق گیمرها خوش نخواهد آمد. Rockstar همچنین قصد دارد بازی‌های اصلی را از تمام فروشگاه‌های ویدئو گیم مرتبط با PC حذف کند که این مساله احتمالاً باعث می‌شود که نارضایتی احتمالی از آن‌ها بیشتر نیز شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کالکشن The Definitive Edition سه‌گانه GTA احتمالاً هفتاد دلار قیمت خواهد داشت

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید