کشف لوگوی ریمستر بازی‌های کلاسیک GTA در لانچر Rockstar

این لوگوها از زیرنویس Definitive Edition برخوردار هستند که با عنوان بازی رده‌بندی شده در کره جنوبی تطابق دارد.

درباره سه‌گانه ریمستر شده بازی‌های Grand Theft Auto 3 ، Vice City و San Andreas در هفته‌های اخیر بی‌وقفه شایعاتی شنیده شده و به ویژه روزهای اخیر شاهد تعداد زیادی از این شایعات بوده‌ایم. اعضای GTA Forums فایل‌های لانچر Rockstar را بررسی کرده‌اند و اخیراً همه چیز را از آیکون‌های اچیومنت گرفته تا آیکون‌های خود بازی‌ها در فایل‌های لانچر پیدا کرده‌اند. اما معلوم شده است که چیزهای بیشتری نیز وجود دارد.

آنطور که اعضای فروم GTA در فایل‌های آپدیت جدید لانچر Rockstar لوگوی جداگانه هر یک از سه ریمستر قابل مشاهده است. برای هر سه بازی GTA 3 ، Vice City و San Andreas زیرنویس The Definitive Edition به اسم بازی ضمیمه شده است. به تازگی، Grand Theft Auto The Trilogy-Definitive Edition نیز در کره جنوبی رده‌بندی سنی شده است که نام با این لوگوهای لو رفته همخوانی دارد.

شایعه شده که این سه‌گانه در ماه نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و Xbox One عرضه می‌شود و پس از آن نسخه‌های PC ،iOS و Android مدتی بعدتر در سال 2022 منتشر می‌شود. تایید Rockstar هنوز لازم است تا این خبر را رسمی بدانیم. لوگوهای لو رفته را می‌توانید در زیر ببینید.

Rockstar

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA احتمالاً در نوامبر منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید