سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA احتمالاً در نوامبر منتشر می‌شود

گویا قرار است ریمستر این سه‌گانه محبوب زودتر از سال 2022 منتشر شود.

شایعات در مورد مجموعه ریمستر شده از سه‌گانه Grand Theft Auto در دوران PS2 -از جمله GTA 3 ، Vice City و San Andreas – این اواخر داغ شده است. سه‌گانه بازسازی شده که در ابتدا اخبار آن توسط  پایگاه خبری Kotaku فاش شده بود، اخیراً در کره جنوبی نیز رده‌بندی سنی شد و باعث دامن زدن بیشتر به آتش شایعات مرتبط با آن شد. حالا  Kotaku گزارش دیگری با جزئیات جدید در این باره نوشته است.

بر اساس این گزارش، سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA قرار است نوامبر امسال منتشر شود. در ابتدا، برنامه ارائه آن در ماه اکتبر یا نوامبر بود؛ اما اکنون به نظر می‌رسد دومی نهایی شده است. PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One، Nintendo Switch و PC  پلتفرم‌های عرضه ریمستر این سه‌گانه محبوب هستند. در سال 2022 iOS و Android نیز به این فهرست اضافه می‌شوند.

Rockstar Dundee -که قبلاً Ruffian Games نام داشت- ظاهراً در حال توسعه سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA است. پیش از این، گفته می‌شد که عرضه این سه‌گانه ممکن است تا سال 2022 طول بکشد؛ اما با تاخیر نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S بازی Grand Theft Auto 5 از نوامبر تا مارس، پنجره عرضه اواخر سال 2021 برای عرضه این سه‌گانه باز است.

البته، این اطلاعات هیچکدام تایید نشده است. با این حال دود زیادی به چشم می‌خورد و باید دید چه زمانی Rockstar بالاخره رسماً آتشی که این دود از آن بلند شده را نشان می‌دهد. احتمالاً گیمرهای زیادی در سراسر دنیا منتظر اخبار عرضه ریمستر این سه‌گانه کلاسیک و به یاد ماندنی باشند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

Grand Theft Auto The Trilogy-Definitive Edition رده‌بندی سنی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید