spot_img

آیکون‌های ریمستر سه‌گانه GTA در لانچر Rockstar لو رفت

به نظر می‌رسد فایل‌های مرتبط با ریمستر این سه‌گانه در آپدیت‌های لانچر Rockstar لو رفته است.

انتشار اخبار و اطلاعات درباره مجموعه ریمستر سه‌گانه دوران PS2 سری بازی‌های GTA کماکان ادامه دارد. این در حالی است که هنوز هیچ اعلام رسمی‌ای هم در این باره انجام نشده است. با این حال گویا واقعاً ریمستر این سه‌گانه در راه است. بازی در چند کشور رده‌بندی سنی شده و گزارشاتی از عرضه آن در ماه نوامبر منتشر شده است. گویا هم‌اکنون اطلاعات بیشتری به وجود چنین ریمستری اشاره دارد.

آنطور که اعضای انجمن‌های GTA مشاهده کرده‌اند، آیکون اچیومنت‌های ریمستر سه‌گانه GTA ظاهراً در Rockstar Launcher به چشم می‌خورند برخی از این آیکون‌ها کاملاً شبیه به اچیومنت‌های موجود برای پورت‌هایی از این سه‌گانه است که وجود دارند؛ برخی اما جدید هستند که این مساله نشان می‌دهد ممکن است محتوای جدیدی در نسخه‌های ریمستر شده وجود داشته یا اینکه حداقل اچیومنت‌های جدیدی در آن وجود داشته باشد.

در همین حال، در رشته فایل‌های درون لانچر Rockstar از GTA 3 ،Vice City و San Andreas به صورت جداگانه چند جا اسم برده شده است. همچنین نمادهای مربوط به هر بازی جداگانه نیز کشف شده است. جالب اینجاست که در این فایل‌ها اشاره شده که بازی‌ها بر روی Unreal Engine 4 اجرا می‌شوند که با اخباری که پیشتر در مورد این سه‌گانه به بیرون درز پیدا کرده بود، مطابقت دارد.

هنوز هیچ خبر رسمی‌ای درباره ریمستر سه‌گانه کلاسیک GTA منتشر نشده است. با این وجود با توجه به اخباری که در این چند وقت منتشر شده است، به نظر می‌رسد باید به زودی اطلاعات رسمی ازین سه‌گانه نیز به گوش برسد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA احتمالاً در نوامبر منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید