ریمستر بازی GTA IV در دست ساخت قرار دارد؛ انتشار در سال 2023

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، گویا این بار نوبت به حضور GTA IV در نسل جدید رسیده است.

طرفداران سری GTA به زودی با کالکشن Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition فرصت غرق شدن در نوستالژی‌های خود را خواهند داشت. همچنین کسانی که بخواهند برای چندمین بار GTA V را تجربه کنند، وقتی سال آینده نسخه جدیدی ازا ین بازی با پیشرفت‌های مختلف برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه می‌شود، فرصت عالی‌ای برای این کار خواهند داشت. با این حال، به نظر می‌رسد که این‌ها تنها بازی‌های قدیمی سری GTA نخواهند بود که در آینده‌ای نزدیک بار دیگر در قالبی جدید قرار است عرضه شوند.

یک کاربر توییتری به نام RalphsValve که از افشاگرهای صنعت گیم بوده و اخیراً در برخی از افشاگری‌های بزرگ نیز حضور داشته است، و ادعا می‌کند که نسخه ریمستر بازی GTA IV در حال حاضر در دست ساخت است. این کاربر ادعا می‌کند که این نسخه ریمستر شده در سال 2023 برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. گفته می‌شود که این ریمستر شامل Episodes from Liberty City نیز می‌شود. Episodes from Liberty City نام دیگر دو بسته الحاقی سینگل‌پلیر GTA 4، یعنی The Lost and the Damned و The Ballad of Gay Tony است. همچنین بخش مولتی‌پلیر نیز قرار نیست در این ریمستر حضور داشته باشد.

علاوه ریمستر بازی GTA IV، یکی دیگر از شایعات نیز به تازگی ادعا می‌کند که ریمستر اولین بازی Red Dead Redemption نیز در حال حاضر در Rockstar در دست ساخت است. علاوه بر این، زمانی که گزارش‌ها برای اولین بار حکایت از وجود ریمستر سه‌گانه GTA داشتند، این خبر نیز شنیده می‌شد که Rockstar در حال بررسی ریمسترهای مشابه برای بازی‌های مختلف دیگر است.

در حال حاضر، مانند همیشه در مورد درز اطلاعات به بیرون، باید کمی جانب احتیاط را رعایت کرد. با این حال ریمستر بازی GTA IV که مدت بسیاری است از عرضه اولیه آن گذشته است، برای طرفداران این سری و به خصوص طرفداران خود این بازی و بسته‌های الحاقی محبوب آن خبر خوبی خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

شرکت Take Two در حال توسعه ریمیک یا ریمستر سه بازی است

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

ریمستر بازی Red Dead Redemption در دست ساخت قرار دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید