spot_img

ریمستر سه‌گانه GTA احتمالاً در سال 2022 عرضه می‌شود

لیکر معروف تام هندرسون می‌گوید که احتمالاً عرضه ریمستر سه‌گانه GTA تا سال 2022 به تاخیر بیفتد.

گزارشاتی که اخیراً منتشر شده نشان می‌دهد که Rockstar ریمستر عناوین کلاسیک سه‌گانه GTA یعنی GTA 3 ،Grand  Theft Auto Vice City و Grand Theft Auto San Andreas را در دست ساخت دارد. این عناوین توسط Ruffian Games توسعه یافته بودند که اکنون آن را با نام Rockstar Dundee می‌شناسیم، قرار بود اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر برای پلتفرم‌های نسل فعلی و قبلی همراه با موبایل منتشر شود. به گفته لیکر معتبر تام هندرسون ممکن است این عناوین بعداً منتشر شوند

‌هندرسون در توییتر گفت که همه چیزهایی که پیشتر در مورد ریمستر سه‌گانه GTA گفته، حالا صحت‌شان ثابت شده است. با این حال وی خاطرنشان کرد: «من معتقدم زمان عرضه اعلام شده صحیح نیست.» به نظر می‌رسد به جای اکتبر یا نوامبر، این سه‌گانه «زمانی در سال 2022» منتشر می‌شود.

اگر سه‌گانه GTA در سال آینده منتشر شود، چندان تعجب‌برانگیز نخواهد بود. طبق گزارشات، ریمسترها قرار بود اوایل امسال عرضه شوند. همه‌گیری کووید 19 اما باعث تاخیر در عرضه ریمستر این سه‌گانه شد. ظاهراً Rockstar  بر نسخه‌های کنسول تمرکز کرده است و نسخه‌های PC و موبایل سال آینده عرضه می‌شود. تعداد ‌زیاد پلتفرم‌هایی که این سه‌گانه برای آن‌ها منتشر می‌شود و علاوه بر آن پاندمی کرونا، می‌تواند تاریخ انتشار این ‌سه‌گانه را دوباره هم به تاخیر بیندازد.

برنامه Rockstar برای عرضه ریمستر سه‌گانه GTA باز هم می‌تواند تغییر کند. بنابراین به هر خبری باید با تردید نگاه کرد و به دنبال اخبار جدیدتر بود.

در همین حال روز 11 نوامبر برای عرضه Grand Theft Auto 5 و GTA Online هنوز برای بر روی Xbox Series X/S و PS5 تأیید شده‌ است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید