spot_img

در جریان ایونت PlayStation تریلر نسخه نسل نهمی بازی GTA V منتشر شد

بهبود تصاویر و تاخیر افتادن بازی تا مارس 2022 از جمله چیزهایی بود که در این تریلر متوجه شدیم.

دیشب در ایونت مورد انتظار PlayStation که بسیاری از گیمرها و به خصوص طرفداران سونی منتظر آن بودند، اطلاعات هیجان انگیز زیادی درباره بازی‌های مختلف منتشر شد. عنوان بزرگ Rockstar از قتل عام یعنی بازی GTA V  که هنوز هشت سال پس از زمان عرضه طرفداران بسیاری زیادی دارن و نسخه داستانی و آنلاین آن هزاران پلیر را به خود جلب می‌کند، یک خبر خوب دریافت کرد. این خبر خوب انتشار نسخه نسل نهمی این بازی محبوب بود.

 نسخه نسل نهمی Grand Theft Auto 5 بر روی دو کنسول PS5/Xbox Series X از امکانات جدیدی بهره می‌برد. از جمله این امکانات می‌توان به توانایی تغییر شخصیت بدون وقفه، گی‌ پلی پویاتر و پیشرفت‌های دیگر در کنار ارتقاء بصری بازی مورد انتظار است. در این تریلر بازی GTA V از PS4 و Xbox One بهتر به نظر می‌رسد. با این حال آن چیزی نیست که برخی از طرفداران امیدوار بودند.

یکی از نکات مهمی که در این تریلر دیدیم این بود که تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی بازی از 11 نوامبر 2021 به مارس 2022 منتقل شده است. Rockstar یا Take Two هیچ گونه بیانیه‌ای در این مورد منتشر نکرده‌اند؛ اما احتمالاً اطلاعاتی به زودی در این باره منتشر می‌شود. با این وجود می‌توان حدس زد حتی انتشار نسخه نسل نهمی بازی GTA V هم نمی‌تواند عطش گیمرها برای شنیدن خبری درباره عنوان بعدی Rockstar و به خصوص GTA 6 را خاموش کند.

از جمله گمانه‌زنی‌ها درباره این ایونت PlayStation معرفی رسمی ریمستر سه‌گانه کلاسیک مجموعه GTA و انتشار تریلری از آن بود. شایعات زیادی در این باره شنیده شده و احتمالاً در ماه‌های آغازین سال 2022 شاهد عرضه ریمستر این سه‌گانه هستیم. با این حال Rockstar به انتشار تریلر نسخه نسل نهمی بازی GTA V در این مراسم اکتفا کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه‌گانه GTA احتمالاً در سال 2022 عرضه می‌شود

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

صداپیشه مایکل در بازی GTA V از کاراکتر جدید این مجموعه می‌گوید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید