تریلر کالکشن GTA The Trilogy-The Definitive Edition منتشر شد

این بازی در روز 20 آبان منتشر خواهد شد.

مدتی از معرفی GTA The Trilogy-The Definitive Edition توسط Rockstar می‌گذرد؛ با این حال اما هنوز هیچ اسکرین شات یا تریلری برای این کالکشن منتشر نشده بود. بالاخره اما انتظارها به سر رسید. با اعلام تاریخ انتشار این مجموعه، Rockstar حالا اولین تریلر آن را نیز منتشر کرده است.

این تریلر پیشرفت‌های بصری را که در GTA 3 ،Vice City و San Andreas مشاهده خواهیم کرد، به خوبی نشان می‌دهد. به گفته Rockstar، سه گانه بازسازی شده دارای بهبودهای جدیدی در نورپردازی و محیط، تکسچرهای با رزولوشن بالا، افزایش فاصله دید و چند مورد دیگر است. همچنین کنترل به سبک GTA 5 در هر سه بازی وجود خواهد داشت.

GTA The Trilogy-The Definitive Edition در 11 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ، Nintendo Switch و PC عرضه می‌شود. نسخه فیزیکی این مجموعه در 6 دسامبر منتشر می‌شود. این سه‌گانه برای اندروید و iOS در سال 2022 میلادی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی هم برای نسل هشت و هم برای نسل نه، 60 دلار قیمت خواهد داشت. پیشتر نیز سیستم مورد نیاز این بازی مشخص شده بود. برای اجرای این عنوان با کمترین تنظیمات نیاز به کارت گرافیک GTX 760 2GB، هشت گیگابایت RAM و پردازنده i5 2700k خواهید داشت. در تنظیمات توصیه شده اما نیز به سیستم قوی‌تری نیاز خواهید داشت و 16 گیگابایت RAM و کارت گرافیک GTX 970 4GB مورد نیاز شما خواهد بود. همچنین مشخص شده است که GTA San Andreas-The Definitive Edition در روز عرضه بر روی Game Pass قرار خواهد گرفت. همچنین GTA III-The Definitive Edition در تاریخ هفت دسامبر بر روی سرویس PS NOW در دسترس کاربران کنسول‌های سونی قرار می‌گیرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

اطلاعات لو رفته از GTA: The Trilogy سیستم مورد نیاز آن را نشان می‌دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید