spot_img

کالکشن The Definitive Edition سه‌گانه GTA احتمالاً هفتاد دلار قیمت خواهد داشت

این کالکشن بر روی کنسول‌های نسل هشتمی قیمتی معادل 60 دلار خواهد داشت.

پس از چند هفته شایعات مداوم و اخباری که به بیرون درز پیدا می‌کرد، سرانجام کالکشن The Definitive Edition سه‌گانه GTA روز جمعه به طور رسمی رونمایی شد. Rockstar تأیید کرد که این کالکشن در واقع نسخه‌های مدرن و بازسازی شده سه بازی GTA 3 ،Vice City و San Andreas بر روی کنسول‌های مدرن است که در اواخر امسال منتشر خواهد شد.

البته، اطلاعات منتشر شده کوتاه و موارد زیادی در مورد این مجموعه فاش نشد. از جمله این موارد قیمت این کالکشن در پلتفرم‌های مختلف بود. به نظر می‌رسد حالا این جزئیات نیز فاش شده است. GTA The Trilogy – The Definitive Edition با توجه به فهرست‌های مشاهده شده در خرده‌فروشی آنلاین Base توسط کاربر توییتری، 70 کامل برای PS5 و Xbox Series X/S و 60 دلار برای PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch قیمت‌گذاری شده است. با اینکه قیمت لزوماً نشان‌دهنده نوع محصول نیست، اما امیدواریم این بدان معنا باشد که تغییرات نسخه‌های جدید این بازی‌ها محدود نبوده و پیشرفت‌ها و تغییرات چشمگیری را تجربه خواهند کرد.

با توجه به عرضه این مجموعه در اواخر امسال، احتمالاً به زودی اطلاعات بیشتری در مورد قیمت آن از طرف Rockstar خواهیم شنید. همچنین تاریخ احتمالی عرضه این کالکشن احتمالاً در ماه نوامبر خواهد بود. با این حال هنوز تاریخ عرضه آن به طور رسمی مشخص نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA احتمالاً در نوامبر منتشر می‌شود

کشف لوگوی ریمستر بازی‌های کلاسیک GTA در لانچر Rockstar

منبعGamingbolt

حتما بخوانید