Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

این نسخه جدید از سه‌گانه کلاسیک در ماه‌های باقی‌مانده از سال جاری منتشر می‌شود.

بالاخره انتظارها به پایان رسید و Rockstar Games سرانجام به شایعات پایان داد و Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition را معرفی کرد. این بازی در سال جاری میلادی برای PS4 PS5 ،Xbox Series X/S ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC (از طریق لانچر Rockstar Games) منتشر خواهد شد. در نیمه اول سال 2022 نیز برای iOS و Android عرضه می‌شود.

این سه‌گانه شامل ریمستر بازی‌های Grand Theft Auto 3 ،Grand Theft Auto Vice City و Grand Theft Auto San Andreas است. در کنار ارتقاء جلوه‌های بصری، پیشرفت‌هایی در گیم‌پلی نیز به منظور مدرن کردن آن وجود خواهد داشت. با این حال همچنان «ظاهر و احساس کلاسیک نسخه‌های اصلی» به گفته Rockstar حفظ خواهد شد. جزئیات بیشتر درباره این مجموعه به زودی منتشر می‌شود. همچنین از هفته آینده نسخه‌های دیجیتالی موجود این سه بازی خاطره‌انگیز از خرده‌فروشی‌ها حذف می‌شود.

علاوه بر Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition، قرار است Rockstar بیستمین سالگرد Grand Theft Auto 3 را با ارائه تجهیزات مخصوصی در Grand Theft Auto Online جشن بگیرد. این‌ تجهیزات در پاییز از طریق رویدادهای مختلف در دسترس دوستداران این بازی قرار خواهند گرفت و شامل لباس‌ و کاستوم‌های یادبود می‌شود.

پیش از این اعلام رسمی، آیتم‌های متفاوتی مرتبط با این مجموعه از جمله آیکون‌های اچیومنت‌ها و همینطور آیکون‌های خود بازی‌ها لو رفته بود. علاوه بر این، شایعه‌ای مطرح شده بود که با توجه به عرضه نسخه نسل نهمی بازی GTA V در سال دیگر، این مجموعه ریمستر قرار است در نوامبر سال جاری عرضه شود. همچنین این مجموعه با همین نام رسمی آن، در کره‌ جنوبی رده‌بندی سنی شده بود. علیرغم حجم زیاد اخبار و شایعات، هنوز باید منتظر جزئیات بیشتری از جمله تاریخ رسمی عرضه بازی و همچنین جزئیات اجرای این مجموعه بر روی پلتفرم‌های مختلف ماند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سه‌گانه ریمستر شده مجموعه GTA احتمالاً در نوامبر منتشر می‌شود

کشف لوگوی ریمستر بازی‌های کلاسیک GTA در لانچر Rockstar

منبعGamingbolt

حتما بخوانید