Grand Theft Auto The Trilogy-Definitive Edition رده‌بندی سنی شد

این مجموعه که ریمستر سه‌گانه کلاسیک GTA است، در کره جنوبی رده‌بندی سنی شد.

مجموعه‌ای به نام Grand Theft Auto The Trilogy-Definitive Edition در کره جنوبی رده‌بندی سنی شده است. صد البته این مجموعه همانطور که از پیش هم شنیده بودیم، سه‌گانه‌ GTA است که شایعه آن بود که توسط Rockstar برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم در حال توسعه است. این بازی حالا رده‌بندی سنی شده و صد البته مناسب افراد کم سن و سال نیست.

Grand Theft Auto The Trilogy-Definitive Edition شامل بازی‌های Grand Theft Auto Vice City ،Grand Theft Auto 3 و Grand Theft Auto San Andreas است که با استانداردهای مدرن برای مخاطبان مدرن بهبود پیدا کرده است. هنوز مشخص نیست که طرفداران از بازی چه پیشرفت‌هایی را باید انتظار داشته باشند؛ اما قرار است این عنوان بیشتر یک ریمستر باشد تا یک ریمیک.

مدت کوتاهی قبل از انتشار شایعات مربوط به ریمستر این بازی‌ها، شرکت مادر کمپانی Rockstar یعنی Take Two  با اعلام نقض کپی رایت تعدادی از مادهای محبوبی را که برای این بازی‌ها به خصوص  GTA 3 منتشر شده بود، با خطر حذف مواجه ساخت. صد البته هنوز هیچ خبری در این باره تایید شده نیست و باید کماکان منتظر اطلاعات بیشتر بود. با این حال انتشار ریمستر این سه بازی محبوب احتمالاً برای عده زیادی از گیمرها خبر بسیار خوبی خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

ریمستر سه‌گانه GTA احتمالاً در سال 2022 عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید