حضور بیش از 400 خودرو در بازی Gran Turismo 7 در زمان عرضه

در ویدئویی که از پشت صحنه این بازی منتشر شده، تهیه‌کننده این سری همچنین از نحوه انتخاب این خودروها می‌گوید.

سونی و Polyphony Digital اخیراً ویدیوهایی از پشت صحنه عنوان شبیه‌ساز جدید خود یعنی بازی Gran Turismo 7 منتشر کرده‌اند. در این ویدئو  کازانوری یامائوچی، سازنده این سری، در مورد جنبه‌های مختلف بازی صحبت می‌کند. اخیرا آن‌ها ویدئوی دیگری را منتشر کرده‌اند که در آن تمرکز بر فهرست وسایل نقلیه‌ای است که در Gran Turismo 7 در دسترس خواهند بود.

در زمان عرضه، این بازی ریسینگ بیش از 400 خودرو خواهد داشت که شامل «بسیاری از جذاب ترین اتومبیل‌های تاریخ اتومبیل‌رانی» می‌شود. یامائوچی همچنین می‌گوید که این بازی دارای «مدل‌های پیشرفته PS5» برای همه وسایل نقلیه گنجانده شده خواهد بود، اگرچه امیدواریم کسانی که نسخه PS4 این عنوان را بازی می‌کنند، از آنچه ارائه می‌شود ناامید نشوند. در نهایت، یامائوچی همچنین در مورد فرهنگ انتخاب خودروها در این ویدئو صحبت می‌کند که همانطور که Polyphony Digital قبلاً تاکید کرده بود، بخش مهمی از بازی Gran Turismo 7 نیز هست.

Gran Turismo 7 برای PS5 و PS4 در 4 مارس 2022 عرضه می‌شود. پیشتر اعلام شده بود که این بازی از قابلیت کرس پلتفرم بودن بهره می‌برد. همچنین برای بازی کردن حالت داستانی این بازی، می‌بایست به طور دائمی به اینترنت وصل باشید؛ ولی در حالت آرکید چنین اجباری وجود ندارد. علاوه بر این یامائوچی پیشتر درباره استفاده از کنترلر DualSense در بازی Gran Turismo 7 چنین گفته بود: «مواردی مانند استفاده از تریگرهای تطبیقی ​​برای بازسازی ارتعاشات ABC هنگام ترمز گرفتن بخشی از ماجرا است. اما آنچه برای من مهم‌تر است دقت کنترل‌هایی است که کنترلر جدید اجازه می‌دهد داشته باشیم. قبلاً کارهایی وجود داشت که فقط با کنترلر به شکل فرمان می‌توانستید انجام دهید. اما اکنون باید بتوانید هر کاری را که قبلاً می‌توانستید با فرمان انجام دهید، با کنترلر DualSense انجام دهید».

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Gran Turismo 7 از قابلیت پیشرفت بین نسلی پشتیبانی می‌کند

وصل بودن به اینترنت در حالت آرکید Gran Turismo 7 اجباری نیست

منبعGamingbolt

حتما بخوانید