بازی Gran Turismo 7 از قابلیت پیشرفت بین نسلی پشتیبانی می‌کند

همچنین پیش‌بینی می‌شود که کنترلر DualSense در این بازی دقتی به اندازه کنترلرهای به شکل فرمان از خود نشان دهد.

علاوه بر تأیید الزام آنلاین بودن بازی Gran Turismo 7 (که شامل حالت آرکید بازی نمی‌شود)، خالق این بازی کازونوری یامائوچی جزئیات مختلف دیگری را نیز در مصاحبه‌های اخیر خود ارائه کرده است. به عنوان مثال، کسانی که از مدل آسیب زدن به دیگر خودروها در بازی Gran Turismo Sport لذت برده‌، خوشحال خواهند شد که بدانند در بازی Gran Turismo 7 این سیستم اساساً مشابه بوده و در مقایسه با آن حتی کمی بهتر شده است.

یامائوچی همچنین مشابه بودن ویژگی‌های مختلف بازی را بین نسخه‌های PS4 و PS5 تأیید کرد که شامل آب و هوای پویا و زمان روز و شب است؛ اگرچه گفت که «کیفیتی که مشاهده خواهید کرد، متفاوت خواهد بود.» کسانی که در هر یک از این دو پلتفرم را دارند، می‌توانند با یکدیگر بازی کنند که خبر خوبی است. جالب است  که در مورد پلتفرم VR، یامائوچی گفت: «بنابراین در مورد PlayStation VR ما هنوز در وضعیتی نیستیم که بتوانیم در مورد آن صحبت کنیم.» شاید در آینده نسخه بعدی این سخت افزار برای این بازی استفاده شود؟ باید منتظر ماند و دید.

وی در مورد مدت زمانی که این دنباله در حال توسعه است، گفت: «بعد از اتمام GT Sport، در پایان سال 2017 کا را شروع کردیم.» با توجه به اینکه یامائوچی در مورد عنوان بعدی این مجموعه در ژانویه 2018 صحبت‌هایی کرده بود (Gran Turismo Sport در اکتبر 2017 راه اندازی شد) این مساله چندان تعجب‌آور نیست. در نهایت‌، در مورد پیاده‌سازی DualSense، یامائوچی اینطور گفت: «مواردی مانند استفاده از تریگرهای تطبیقی ​​برای بازسازی ارتعاشات ABC هنگام ترمز گرفتن بخشی از ماجرا است. اما آنچه برای من مهم‌تر است دقت کنترل‌هایی است که کنترلر جدید اجازه می‌دهد داشته باشیم. قبلاً کارهایی وجود داشت که فقط با کنترلر به شکل فرمان می‌توانستید انجام دهید. اما اکنون باید بتوانید هر کاری را که قبلاً می‌توانستید با فرمان انجام دهید، با کنترلر DualSense انجام دهید».

بازی Gran Turismo 7 در 4 مارس 2022 منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

صدرنشینی عنوان Gran Turismo Sport در جدول فروش انگلستان

منبعGamingbolt

حتما بخوانید