وصل بودن به اینترنت در حالت آرکید بازی Gran Turismo 7 اجباری نیست

بنا به گفته خالق این بازی الزام به وصل بودن به اینترنت در حین بازی کردن بخش کمپین برای جلوگیری از تقلب است.

به دنبال جدیدترین تریلر در ایونت PlayStation، جزئیات جدیدی از بازی Gran Turismo 7 جزئیات از  سوی خالق آن کازونوری یامائوچی منتشر شده است. یامائوچی در گفتگو با پایگاه خبری Eurogamer جزئیات بیشتری در مورد نیاز همیشه کمپین تک‌نفره بازی به اتصال به اینترنت ارائه کرد. اول او خاطرنشان کرد که این اجبار فقط مختص GT Cafe نیست. در این بخش بازیکنان اتومبیل‌هایی را از «گذشته، حال و آینده» این سری خریداری می‌کنند که هر کدام معنای فرهنگی منحصر به فردی دارند. به گفته یامائوچی این اجبار به خاطر جلوگیری از تقلب به طور کلی است.

«الزام به دائم آنلاین بودن بخش Cafe اختصاص ندارد. این کار برای جلوگیری از تقلب از سوی افرادی است که سعی در تغییر داده‌های سیو شده دارند. بنابراین دلیل اجباری بودن اتصال آنلاین این است. و دو کاربرد نیز برای این ویژگی وجود دارد. یکی این که پلیر مستقیماً به مسابقه هدف بعدی خود هدایت شود و  همچنین اینکه پلیر در فرآیند جمع‌ کردن برخی از اتومبیل‌ها دخیل شود.

«و مورد دیگر این است که وقتی آن‌ها اتومبیل‌هایی را که از آن‌ها خواسته شده، جمع‌آوری می‌کنند، بخشی از سابقه تاریخی و فرهنگ خودروهای مهمی که آن‌ها به مجموعه خود اضافه کرده‌اند، می‌تواند به آن‌ها ارائه شود.»

یامائوچی همچنین تأیید کرد که بازیکنان می‌توانند گاراژ خود در بازی Gran Turismo 7 را باز کرده و مجموعه‌ اتومبیل‌های خود را به دیگران نشان دهند که این کار نیز از طریق نیز به خاطر اجبار به آنلاین بودن ممکن است. در مورد اینکه آیا امکان انتخاب حالت آفلاین برای کمپین این بازی وجود دارد یا نه، اظهار داشت که آنلاین بودن برای این بخش اجباری است. تنها حالتی که نیازی به آنلاین بودن ندارد، حالت آرکید است.

«چون این حالت هیچ تاثیری بر داده‌های سیو شده ندارد، بنابراین این امکان وجود دارد. اما هر چیزی که مربوط به داده‌های سیو شده باشد، نیاز به اتصال دارد. به عنوان مثال مواردی مانند داده‌های زنده و یا چیزهایی که از سرور آنلاین دانلود می‌شود، نیاز به اتصال به  اینترنت دارند.»

بازی Gran Turismo 7 در حال حاضر برای PS4 و PS5 در حال توسعه است. این عنوان در 4 مارس 2022 منتشر می‌شود؛ بنابراین در ماه‌های آینده باید منتظر جزئیات بیشتری از آن بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Gran Turismo 7 از قابلیت پیشرفت بین نسلی پشتیبانی می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید