Gotham Knights روی Steam حجمی برابر 86 گیگابایت خواهد داشت

این اطلاعات بر اساس داده‌های بدست آمده از بک اند استیم بدست آمده است.

مدتی از زمانی که ما خبرهای جدیدی از بازی Gotham Knights شنیده‌ایم می‌گذرد. با این حال اما توسعه‌دهنده این بازی یعنی WB Games Montreal به تازگی تأیید کرده که این بازی در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. بنابراین حداقل ما اطمینان داریم که در آینده نزدیک شاهد عرضه این بازی خواهیم بود. حالا ممکن است از جزئیات دیگری را نیز در مورد این بازی بدانیم.

به تازگی، گزارش‌هایی منتشر شده که تست‌هایی که برای Gotham Knights انجام شده، در بک اند Steam  دیده شده است. SteamDB، یک سایت غیر مسکوک که پلتفرم دیجیتال Valve را دنبال می‌کند، این گزارش را منتشر کرده است. دیده می شود. حالا همانطور که در زیر هم می‌توانید ببینید، به‌روزرسانی جدید صفحه SteamDB برای این بازی نشان می‌دهد که اندازه آن بر روی کامپیوتر 86.53 گیگابایت است و اندازه دانلودی برابر با 56.27 گیگابایت دارد.

البته، با توجه به این واقعیت که هنوز حدود شش ماه تا عرضه این بازی باقی مانده، به احتمال زیاد وجود این اعداد -حتی اگر واقعاً دقیق باشند-، نشان دهنده حجم نهایی این عنوان ابرقهرمانی نخواهد بود. باید امیدوار بود که به زودی نتایج بیشتری از این تست‌ها منتشر شود و همچنین مشخص گرد که بتا این بازی قرار است چه زمانی باشد.

Gotham Knights در 25 اکتبر/3 آبان برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار بازی Gotham Knights به طور رسمی اعلام شد

سازنده بازی Gotham Knights احتمالاً توسعه بازی دیگر را نیز آغاز کرده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید