پوستر جدیدی از چهار شخصیت اصلی بازی Gotham Knights منتشر شد

احتمالاً جزئیات بیشتری از این بازی در ایونت DC Fandom خواهیم شنید.

بیانیه مطبوعاتی جدیدی برای بازی Gotham Knights منتشرشده که شامل یک طراحی هنری جدید برای این بازی بشدت مورد انتظار است. جزئیاتی از این بازی در مورد بسیاری از ابعاد آن منتشر نشده است؛ اما مطمئناً اطلاعات بیشتری درباره آن به زودی منتشر می‌شود. بویژه که این به صورت رسمی تایید شده که این بازی در ایونت DC Fandome امسال حضور خواهد داشت.

‌تصویر منتشر شده، شخصیت‌های کلیدی بازی از جمله Red Hood ،Robin ،Nightwing و Batgirl را به نمایش می‌گذارد. سال گذشته گیم‌پلی این بازی به نمایش درآمد؛ اما انتشار بازی بعد از تا سال 2022 به تاخیر افتاد. امسال DC FanDome در 16 اکتبر/ به صورت زنده پخش می‌شود. پس بنابراین باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی ابرقهرمانی متعلق به دنیای DC بود.

علاوه بر بازی Gotham Knights، بازی به شدت مورد انتظار Suicide Squad: Kill the Justice League که به تازگی فیلم سینمایی جدید آن نیز حسابی طرفداران دنیای DC را سر ذوق آورده است، در این رویداد حضور خواهد داشت. Suicide Squad و Gotham Knights بازی‌هایی میان‌نسلی بوده و برای PS4 ،Xbox One ،PS5 ،Xbox Series X و Xbox Series S منتشر خواهند شد. در سوی دیگر جهان ابرقهرمان‌ها یعنی مارول نیز تایید شده که دو بازی ویدیویی در حال توسعه است: Guardians of the Galaxy که Eidos Montreal ساخت آن را بر عهده دارد و دیگری و Midnight Suns که استودیو Firaxis مشغول توسعه آن است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

انتشار بازی Gotham Knights تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد

به زودی اطلاعات بیشتری از Gotham Knights و Suicide Squad خواهیم شنید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید