بازی Gotham Knights احتمالاً حالت Co-op چهارنفره خواهد داشت

این اطلاعات از صفحه پلی‌استیشن این بازی بدست آمده است.

بسیاری می‌خواهند Gotham Knights را به عنوان یک بازی کاملاً تک‌نفره تجربه کنند. با این حال اما پلیرهای زیادی نیز هستند که می‌خواهند در حین تجربه بازی پلیر دیگری را نیز در کنار خود داشته باشند. هنگامی که اولین بار این بازی RPG اکشن جهان باز معرفی شد، توسعه‌دهنده آن یعنی WB Games Montreal تأیید کرد که این بازی فقط از 2 پلیر به صورت Co-op پشتیبانی می‌کند. با توجه به این واقعیت که چهار شخصیت قابل بازی در این عنوان وجود دارد، این مساله با سردرگمی از سوی پلیرها و انتقادات آن‌ها روبرو شد.

با این حال، به نظر می‌رسد که یک سال زمان بیشتری که صرف توسعه  این بازی شده، به توسعه‌دهنده آن زمان برای پیشرفت برخی از بخش‌ها داده است. طبق صفحه Gotham Knights در فروشگاه پلی‌استیشن، این بازی از 4 بازیکن به صورت Co-op پشتیبانی می‌کند. البته این مساله هنوز به طور رسمی تأیید نشده است و لازم به ذکر است که این اطلاعات ممکن است به یک مود جداگانه اشاره کند که به چهار بازیکن امکان تجربه Co-op بازی را می‌دهد و شاید ارتباطی به کمپین بازی نداشته باشد.

باید امیدوار بود که به زودی اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر شود. Gotham Knights قرار است امسال منتشر شود و احتمالاً اطلاعات جدیدی در مورد آن به زودی به اشتراک گذاشته می‌شود؛ به خصوص با توجه به اینکه رویداد Summer Game Fest قرار است حدود یک ماه دیگر برگزار شود. همچنین باید دید آیا بالاخره در این رویداد شاهد تریلر گیم‌پلی این بازی خواهیم بود یا نه.

Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر/3 آبان برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار بازی Gotham Knights به طور رسمی اعلام شد

سازنده بازی Gotham Knights احتمالاً توسعه بازی دیگر را نیز آغاز کرده است

Gotham Knights روی Steam حجمی برابر 86 گیگابایت خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید