تاریخ انتشار بازی Gotham Knights به طور رسمی اعلام شد

این بازی قرار است در تاریخ 25 اکتبر/3 آبان به طور رسمی منتشر شود.

 بالاخره تاریخ انتشار بازی Gotham Knights مشخص شد. در توییتی در صفحه رسمی این بازی عنوان شده که این بازی ابرقهرمانی در تاریخ 25 اکتبر/3 آبان 1401 منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتری در این باره ارائه نشده است، صرفاً به گفتن اینکه پلیرها برای یک ماجراجویی جدید حاضر باشند، اکتفا شده است.

با توجه به این زمان‌بندی و همچنین تستی که چندی پیش خبر داده شده بود، ممکن است در جریان State of Play امشب تریلر جدیدی ازین بازی ببینیم. تاریخ انتشار بازی Gotham Knights که اولین بار در اوت 2020 به طور رسمی رونمایی شد، سال گذشته تا 2022 منتقل شد. آخرین تریلری که ازین بازی در DC fandom منتشر شد، پرده از حضور محفل جغدها در این بازی برداشت و نشان داد که یاران بتمن با چه تهدیدی قرار است مواجه شوند.

پس از مرگ احتمالی بتمن (که هیچ کس هنوز کامل آن را باور نکرده است)، Gotham Knights به سراغ رابین، رد هود هود قرمز، بت گرل و نایت وینگ می‌رود و این چهار نفر شخصیت‌های قابل بازی آن خواهند بود. هر کدام از آن‌ها دارای سبک بازی منحصر به فرد خود بوده و مهارت‌های مخصوص خود را دارند. با اینکه بازی به صورت تک‌نفره قابل تجربه است، با این حال تا دو پلیر نیز می‌توانند به صورت Co-op بازی را تجربه کنند. این بازی در حال توسعه برای Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و PC است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازنده بازی Gotham Knights احتمالاً توسعه بازی دیگر را نیز آغاز کرده است

تریلر داستانی جدیدی از بازی Gotham Knights منتشر شد

آنتاگونیست بازی Gotham Knights در یک تیزر کوتاه نمایش داده شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید