حضور چند مکانیک از بازی‌های قدیمی سری God of War در Ragnarok

‌اریک ویلیامز، کارگردان این بازی، از کامل‌تر شدن گیم‌پلی آن نسبت به نسخه قبل می‌گوید.

تریلر منتشر شده God of War: Ragnarok غافلگیرکننده بود و در نهایت بیشتر از آنچه تصور می‌شد جزئیات داستان و گیم‌پلی را آشکار کرد. به طور خاص در مورد مبارزات -که البته یکی از ستون‌های اصلی هر  بازی از سری God of War است- اریک ویلیامز، کارگردان بازی، در مورد چند جهته بودن آن‌ها صحبت کرده است. به گفته ویلیامز مبارزات در این قسمت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به لطف طیف وسیع‌تری از ابزارها، حالت‌های بیشتری برای مبارزه امتحان کنند.

علاوه بر این همانطور که تریلر رونمایی بازی نشان داد چند مکانیک تازه معرفی شده نیز وجود خواهد داشت که برای طرفداران سری کاملاً آشنا خواهد بود. ویلیامز در مصاحبه ای با خبرگزاری کاپیتان کوبا گفت که به طور خاص در مورد Blades of Chaos، تیم توسعه دهنده تصمیم گرفت «بزرگترین ضربه‌هایی که قبلاً دیده بودیم» در بازی قبلی، در این بازی بازگرداند.

ویلیامز گفت: «ما بین پایان کار بر روی God of War 2018 و تکمیل داستان برای [رگناروک] کمی فاصله داشتیم. در این مدت، دو ماهه یا شاید سه ماهه، ما همه چیز را برای تیم باز کردیم. ما یک جعبه ایده داشتیم و هرکسی می‌توانست ایده‌های خود را در مورد خواسته‌های خود ارائه دهد. بسیاری از تیم اینطور فکر می‌کردند که از آنجا که ما Blades of Chaos را در نیمه دوم بازی قبلی برگرداندیم، هنوز 100 درصد چیزهایی را که می‌شد انجام داد، انجام نداده‌ایم».

«ایده‌های زیادی وجود داشت؛ مثلاً بعضی می‌گفتند باید grapple را برگردانیم؛ باید chain pull را برگردانیم. یا آنچه که ما به آن کمبوی 5B می‌گوییم که در آن [کریتوس] دشمنان را به هوا می‌اندازد و به آن‌ها ضربه می‌زند. ایده‌هایی بود که شبیه چیزهای قدیمی این سری بود و ما به خودمان گفتیم که بهتر است  آن‌ها را دوباره به کار بیندازیم و برگردانیم. بنابراین ایده‌های زیادی در تیم ما وجود داشت.»

سایر جزئیات گیم‌پلی God of War: Ragnarok نیز کم کم مشخص می‌شو. دو والکری جدید و چندین اینهریار از جمله این جزئیات هستند.

God of War: Ragnarok در سال 2022 برای PS5 و PS4 عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

حضور دو والکری جدید در God of War: Ragnarok تایید شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید