spot_img

بازی God of War: Ragnarok پایان سفر این سری به افسانه‌های نورس است

عنوان بعدی سری God of War پایان داستان‌های اساطیری نورس در این سری خواهد بود.

با نسخه‌ای که در سال 2018 از God of War منتشر شد، سری بازی‌های قدیمی استودیو SIE Santa Monica Studio محیط اساطیر یونان که مدت‌ها داستان بازی در آن می‌گذشت، پشت سر گذاشت. حالا نوبت قلمرو نورس بود که کریتوس آن را تجربه کند. بسیاری انتظار داشتند که این دوره جدید برای مدت قابل توجهی ادامه پیدا کند. تصور عمومی این بود که این داستان جدید نیز مشابه ماجراهای کریتوس در یونان یک سه گانه باشد؛ اما به نظر می‌رسد Santa Monica Studio آماده است تا همه چیز را تنها در دو بازی و در بازی God of War: Ragnarok به پایان برساند.

در طول مصاحبه‌های پس از ایونت اخیر پلی‌استیشن، تأیید شد که God of War: Ragnarok آخرین بازی در داستان نورس از این سری خواهد بود. این خبر را ابتدا هرمن هالست، رئیس استودیوهای PlayStation، و سپس اریک ویلیامز، جانشین کوری بارلوگ به عنوان کارگردان بازی تایید کردند.

وقتی از ویلیامز درباره نقش واقعه رگناروک در داستان پرسیده شد، چنین گفت: «شما نمی‌توانید نام بازی خود را God of War: Ragnarok بگذارید و بعد اجازه ندهید که رگناروک در این بازی اتفاق بیفتد. قرار است شاهد رگناروک باشیم. ما داستان اساطیر نورس را با این قسمت تمام می‌کنیم.»

البته بسیاری از مجموعه‌های اساطیری هنوز وجود دارد که God of War می‌تواند به آن‌ها سر بزند. در حقیقت، نسخه 2018 بازی God of War اشاراتی به این مجموعه‌های اسطوره‌‌ها داشت که از جمله آن‌ها برای مثال می‌توان به اساطیر مصر اشاره کرد. البته اینکه Santa Monica Studio تصمیم می‌گیرد چگونه Ragnarok را پایان دهد و در عین حال راه را برای داستان‌های بیشتر باز بگذارد، موضوعی است که هنوز مشخص نیست.

بازی God of War: Ragnarok در سال 2022 برای PS5 و PS4 عرضه می‌شود. تأیید شده است که بیر مک کریری دوباره آهنگسازی این بازی را بر عهده خواهد داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پس از مدت‌ها انتظار؛ تریلر God of War: Ragnarok منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید