بازی God of War: Ragnarok در ایونت جدید Playstation حضور خواهد داشت

خبرها حکایت از این دارند که در این رویداد سونی قرار است برای اولین بار تریلری از این بازی شدیداً موردانتظار معرفی شود.

سونی اخیراً خبر از رویداد PlayStation Showcase داده که یک نمایش دیجیتالی 40 دقیقه‌ای است. قرار است تمرکز این رویداد بر بازی‌های آینده PS5 باشد که ناشران بزرگ و کوچکی انتشار آن‌ها را بر عهده دارند. اگر به اطلاعات بیرون آمده باور داشته باشیم، ممکن است با یک رویداد پروپیمان با بسیاری از به‌روزرسانی‌های بزرگ و همچنین معرفی بازی‌های جدید سروکار داشته باشیم. اما سوال مهم همراهان قدیمی سونی این است: از بازی God of War: Ragnarok چه خبر؟

نیک بیکر، بنیانگذار Xbox Era، که در گذشته مقدار قابل توجهی از اطلاعات مربوط به پلی استیشن را فاش کرد و اخیراً نیز گفته بود که رویدادی در ماه سپتامبر در راه است، اخیراً در توییتر خود گفته است که بازی God of War Ragnarok (یا هر اسمی که در زمان عرضه دارد) در این رویداد حضور خواهد داشت و یک تصویر از مکالمه خود با منبعی ناشناس را در این زمینه به اشتراک گذاشت. در همین حال، اندی رابینسون از VGC نیز می‌گوید که بر اساس آنچه به او گفته شده است، «معرفی بازی‌های فوق العاده‌»ای در این رویداد وجود خواهد داشت.

در کنار PS5 ،God of War همچنین دو عنوان Horizon Forbidden West و Gran Turismo 7 را برای عرضه در سال 2022 در دست دارد و به احتمال زیاد این بازی‌ها نیز در این رویداد حضور خواهند داشت. با توجه به آنچه سونی تاکنون انجام داده، این بهترین حدسی است که می‌توان زد. ظاهراً این شرکت بیش از 25 بازی فرست پارتی در حال توسعه در استودیوهای داخلی و خارجی خود دارد که بیش از نیمی از آن‌ها IPهای جدید بوده و دو مورد از آن‌ها ظاهراً ریبوت بازی Twisted Metal و بازی جدیدی از سوی FromSoftware است. Naughty Dog همچنین روی پروژه چند نفره مستقل The Last of Us کار می‌کند؛ در حالی که ظاهراً بازسازی اولین عنوان از این مجموعه محبوب نیز در دست ساخت است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

رگناروک زمانی منتشر می‌شود که آماده باشد!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید