بازی God of War: Ragnarok در عربستان سعودی رده‌بندی شده است

بر اساس جدیدترین اخبار، این بازی به سبب خشونت زیاد بالاترین درجه سنی را در این منطقه دریافت کرده است.

بازی God of War: Ragnarok که انحصاری کنسول‌های سونی بوده و ساخت آن را SIE Santa Monica بر عهده دارد، هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. با این حال اما به نظر می‌رسد که ما می‌توانیم زودتر از آنچه فکر می‌کردیم، این بازی را تجربه کنیم. طبق گزارش‌ها، این بازی توسط هیئت رده‌بندی عربستان سعودی (GCAM) رده سنی دریافت کرده است.

God of War: Ragnarok به دلیل خون و صحنه‌های آزارنده، خشونت شدید و بددهنی، رده بالای هجده سال را دریافت کرده است. قسمت قبلی که در سال 2018 منتشر شد نیز چنین رده‌ای دریافت کرده بود.

معمولاً وقتی بازی‌ها مورد رده‌بندی سنی قرار می‌گیرند، این موضوع نشان می‌دهد که تاریخ انتشار آن‌ها چندان دور نیست. با این حال، از آنجایی که سونی به عرضه یکی دیگر از بازی‌های انحصاری مهم خود یعنی Horizon Forbidden West نزدیک می‌شود، انتظار God of War را در چند ماه آینده نداشته باشید. بدون شک سونی نمی‌خواهد فروش این دو بازی با یکدیگر رقابتی داشته باشد.

حدس ما برای تاریخ انتشار این بازی اواسط تا اواخر سال 2022 است که خبری که از افشای اطلاعات پایگاه داده پلی‌استیشن به دست آمده نیز این موضوع را تایید می‌کند. با این حال اما مثل همیشه با چنین اطلاعاتی باید با احتیاط برخورد کرد.  در نهایت این سونی است که تاریخ انتشار رسمی این بازی را اعلام خواهد کرد و ممکن است چنین اطلاعاتی از سوی سونی در سه ماهه اول 2022 منتشر شود.

God of War قرار است به صورت انحصاری برای کنسول‌های PS4 و PS5 منتشر شود. این بازی هنوز برای PC معرفی نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال انتشار بازی God of War: Ragnarok در سپتامبر 2022 وجود دارد

Jetpack Interactive بر روی بازی God of War: Ragnarok کار می‌کند

حضور چند مکانیک از بازی‌های قدیمی سری God of War در Ragnarok

منبعAltchar

حتما بخوانید