احتمال انتشار بازی God of War: Ragnarok در سپتامبر 2022 وجود دارد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این گمانه‌زنی به سبب پایگاه داده‌های PlayStation شکل گرفته است.

شاید به خاطر داشته باشید که God of War: Ragnarok در ابتدا به عنوان یک بازی سال 2021 معرفی شد. با این حال اما هیچ کس واقعاً باور نمی‌کرد که استودیو SIE Santa Monica بتواند این بازی را در آن سال آن هم تنها پس از نشان دادن یک لوگو در طول رونمایی، منتشر کند.

سونی خیلی زود این تاریخ را عوض کرد و اعلام شد که عرضه این بازی به سال 2022 افتاده است. ما هنوز نمی‌دانیم که انتشار بازی God of War: Ragnarok دقیقاً چه زمانی از سال 2022 خواهد بود. با توجه به تاریخ لو رفته از یک پلیس هلدر، ممکن است ماجراجویی بعدی کریتوس در سپتامبر 2022 برای PS4 و PS5 فرا برسد.

این تاریخ در پایگاه داده فروشگاه پلی‌استیشن یافت شده و کاملاً ممکن است که تنها یک پلیس هلدر باشد؛ یعنی فضایی که صرفاً به سبب یک الگوریتم برنامه‌نویسی ایجاد شده است. بنابراین باید به تردید به این تاریخ نگاه کرد. با این حال به نظر می‌رسد که بازی God of War زودتر از این تاریخ نیز عرضه نخواهد شد؛ زیرا ما واقعاً چیزهای زیادی از بازی ندیده‌ایم. و با توجه به اینکه God of War یک عنوان بسیار بزرگ برای سونی است، می‌توانید شرط ببندید که آن‌ها قصد دارند بخش زیادی از بازی را قبل از انتشار رسمی به نمایش بگذارند.

اگر بخواهیم گمانه‌زنی می‌کنیم، می‌توان گفت که انتشار بازی God of War: Ragnarok احتمالاً در فصل تعطیلات 2022 خواهد بود. با این حال اما اگر شاهد تاخیر دیگری بودیم، چندان نباید تعجب کرد. توسعه بازی‌ها به خصوص با توجه به اینکه همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، کار بسیار چالش‌برانگیز و مشکلی است.

God of War به طور انحصاری برای PS4 و PS5 عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Jetpack Interactive بر روی بازی God of War: Ragnarok کار می‌کند

حضور چند مکانیک از بازی‌های قدیمی سری God of War در Ragnarok

بازی God of War در تاریخ 24 دی بر روی PC منتشر می‌شود

منبعAltchar

حتما بخوانید