حضور دو والکری جدید در God of War: Ragnarok تایید شد

والکری جدید و همچنین جنگجویان بازگشته از والهالا جزء دشمنانی هستند که قرار است در این قسمت با آن‌‌‌ها دست‌وپنجه نرم کنید.

God of War: Ragnarok توسط سونی و Santa Monica به طور رسمی معرفی شد و جزئیات جدیدی از زمان نمایش آن در ایونت PlayStation فاش شده است. شخصیت‌های جدید مانند ثور و آنگربودا از جمله این جزئیات هستند. مشخص شدن صداپیشه‌های نقش‌های مختلف نیز بخش دیگری نیز از این جزئیات است که از زمان رویداد سونی تا الان تایید شده است. اریکا لیندبک و اوان الیزابت فریدمن در بین این صداپیشگان هستند که به ترتیب نقش هریست و گنا را بازی می کنند.

این دو کاراکتر دو والکری هستند پیش از God of War: Ragnarok در این سری حضور نداشته‌اند. گنا (Gna) الهه‌ای در اساطیر نورس قدیم است که در میان جهان‌های کیهان اساطیر نورس رفت و آمد می‌کند. اما این همه ماجرا نیست. لورا استال، آنا بریسبین و آرون فیلیپس همچنین در توییتر تأیید کرده‌اند که  صداپیشگی اینهریارها (Einherjar) را بر عهده دارند. آن‌ها جنگجویان کشته شده‌ای به والهالا آورده شده‌اند و در حال آماده شدن برای مبارزه برای اودین هنگام فرا رسیدن رگناروک هستند.

علاوه بر این‌ها پیشتر مشخص شده بود که ثور (با بازی رایان هرست)، تیر (بن پرندرگست)، دورلین (عثمان علی)  که در تریلر او را با ماهی مرکب روی بازو دیدیم، و آنگربودا (لایا د لئون هایس) که او را نیز در تریلر دیدیم، از جمله شخصیت‌های حاضر در God of War: Ragnarok هستند. اگر بر اساس افسانه‌های اسکاندیناوی پیش برویم، آنگربودا همسر لوکی و مادر فنریر و یورمونگاندر است؛ کاراکتری که حضور او معادلات جهان بازی را پیچیده‌تر می‌کند.

تنها می‌توان گفت که کریتوس و آترئوس در نبردهای پیش رو کار سختی خواهند داشت. قسمت جدید سری God of War قرار است سال آینده برای PS4 و PS5 منتشر شود. باید منتظر ماند و دید سرانجام ماجراهای کریتوس در سرزمین‌های یخ‌زده نورس به کجا می‌رسد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی God of War: Ragnarok پایان سفر این سری به افسانه‌های نورس است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید