بازی God of War در تاریخ 24 دی بر روی PC منتشر می‌شود

نسخه PC این بازی از صفحه نمایش اولترا واید و همینطور FPS نامحدود پشتیبانی می‌کند.

بازی God of War از استودیو SIE Santa Monica Studio، که در سال 2018 برای PS4 منتشر شد، برای PC عرضه می‌شود. این بازی در 14 ژانویه 2022/ 24 دی از طریق Steam با قیمت 49.99 دلار عرضه می‌شود. تریلر رسمی‌ای نیز از این بازی منتشر شده که آن را با کیفیت 4k و 60 فریم بر ثانیه به زیبایی اجرا می‌کند.

بازی God of War که در سال 2018 به عنوان هم ریبوت و هم دنباله‌ای بر سه‌گانه اصلی God of War، منتشر شد، نسخه پیرتر کریتوس و پسرش آترئوس را در این بازی در گشت و گذار در جهان افسانه‌های نورس دیدیم. این بازی با استقبال گسترده منتقدان روبرو شد و تا ماه مه سال 2019 بیش از 10 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید. همراه با رزولوشن 4K «واقعی» در PC، نرخ فریم آنلاک شده نیز پشتیبانی می‌شود. تنظیمات گرافیکی شامل سایه‌های با وضوح بالاتر، GTAO ، SSDO و بازتاب فضای صفحه بهتر نیز قرار است در این نسخه از این بازی در اختیار گیمرها قرار بگیرند.

فناوری DLSS و Reflex low latency یا بازتاب با تاخیر کم شرکت Nvidia نیز در این نسخه پشتیبانی می‌شود. همچنین از کنترلرهای DualShock 4 و DualSense نیز برای این نسخه استفاده کرد. کنترل‌های ماوس و کیبورد بازی نیز کاملاً شخصی‌سازی هستند. و البته  پلیرهای PC می توانند منتظر پشتیبانی از حالت 21:9 یا همان صفحه نمایش اولترا واید باشند. احتمالاً با این تصمیم سونی شاهد این خواهیم بود فروش این بازی محبوب چندین میلیون واحد در سراسر جهان افزایش پیدا کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

شایعه حضور God of War و Demon’s Souls بر روی PC

پس از مدت‌ها انتظار؛ تریلر بازی God of War: Ragnarok منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید