در تریلر جدید بازی GhostWire: Tokyo با جهان وحشتناک این بازی بیشتر آشنا می‌شویم

در این تریلر که در ایونت PlayStation به نمایش درآمد، مبارزات از دید اول‌شخص و همچنین آشوبی را که در جهان بازی جریان دارد می‌بینیم.

عنوان بعدی استودیو Tango Gameworks یعنی بازی GhostWire: Tokyo از زمانی که برای اولین بار معرفی شد تا حد زیادی مثل یک معما باقی مانده است. اگرچه ما بارها و بارها گیم‌پلی این بازی را دیده‌ایم، اما هنوز سوالات زیادی در مورد اینکه دقیقاً با چه بازی‌ای سروکارداریم، وجود دارد. در ایونت اخیر PlayStation جزئیات بیشتری از این بازی دیدیم.

جدیدترین تریلر این بازی چندان طولانی نیست؛ اما با این وجود چیزهای زیادی نشان می دهد. ما بیشتر شاهد نبردهای اول شخص آن هستیم و همچنین که محیط‌های مختلفی از شهر توکیو نیز نشان داده شده است. قسمت‌های کوچکی از داستان نیز نشان داده می‌شود. از آنچه نشان داده می‌شود کاملاً مشخص است که اگرچه بازی GhostWire: Tokyo دقیقاً یک بازی کاملاً ترسناک مانند عناوین قبلی Tango Gameworks نیست، اما اتفاقات عجیب و غریبی در جریان است.

بازی GhostWire: Tokyo در اوایل سال 2022 برای PS5 و PC عرضه می‌شود و به مدت یک سال به عنوان انحصاری زمانی برای PS5 باقی خواهد ماند. پیشتر از این استودیو دوگانه محبوب Evil Within به کارگردانی شینجی میکامی افسانه‌ای را دیده بودیم. باید دید آیا بازی جدید این استودیو می‌تواند موفقیت‌های آن دو بازی را تکرار کرده و توجه گیمرها را جلب کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال معرفی ریمیک بازی Resident Evil 4 در Gamescom

بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

بازی Marvel’s Spider-Man 2 معرفی شد؛ عرضه در سال 2023

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید