spot_img

بازی Ghost Recon Frontline توسط یوبیسافت معرفی شد

این بازی یک عنوان رایگان PvP جهان باز است که در یکی از مودهای آن قرار است رویکردی جدیدی به بازی‌های بتل رویال ببینیم.

یوبیسافت عنوان بعدی سری Ghost Recon را معرفی کرد. گویا قرار است در این بازی با رویکرد متفاوتی نسبت به چند بازی اخیر این سری روبرو باشیم. این شرکت در ماه‌های اخیر بارها تأکید کرده است که به طور گسترده از مدل بازی‌های رایگان یا همان Free-to-play برای عرضه بسیاری از بازی‌های مهم بعدی خود استفاده می‌کند. The Division Heartland و Tom Clancy’s XDefiant از جمله عناوینی هستند که یوبیسافت پیشتر معرفی کرده و از چنین سیاستی پیروی می‌کنند. در عنوان جدید سری Ghost Recon یعنی بازی Ghost Recon Frontline نیز همین رویکرد به چشم می‌خورد.

علاوه بر بازی رایگان بودن، بازی Ghost Recon Frontline از جهات دیگری نیز با نسخه‌های قبلی متفاوت خواهد بود. اول اینکه این بازی کاملاً PvP خواهد بود و در جزیره Drakemoor می‌گذرد. این جزیره محیط این بازی جهان باز بوده و به گفته Ubisoft، «مملو از نقاط دیدنی و زیست‌بوم‌های متنوع» است. انواع حالت‌های بازی نیز در این عنوان وجود دارد. حالت اصلی اما Expedition نام دارد که به عنوان «برداشت جدیدی از ژانر بتل رویال» توصیف شده است.

در مسابقات Expedition، بیش از 100 بازیکن در گروه‌های سه نفره با یکدیگر مبارزه خواهند کرد. هیچ محدوده کوچک‌شونده‌ای مشابه دیگر بازی‌های این سبک وجود نخواهد داشت و به هر گروه اهداف پویایی در سراسر نقشه داده می‌شود. هدف نهایی جمع آوری اطلاعات کافی به منظور این است که شما برای خروج از نقشه انتخاب شده و به منطقه خروج فراخوانده شوید. پس از اینکه یک تیم برای خارج شدن انتخاب می‌شود، سایر بازیکنان باقی‌مانده از محل آن تیم و همچنین محل خروج آگاه شده و فرار موفقیت‌آمیز در حکم پیروزی آن تیم خواهد بود.

بازی Ghost Recon Frontline همچنین دارای «مجموعه وسیعی از ابزارهای پشتیبانی تاکتیکی» خواهد بود و نوید یک تجربه نظامی توام با آزادی در زمینه پیشرفت در بازی و سفارشی‌سازی را می‌دهد. سه کلاس برای این بازی مشخص شده است: Assault (متخصص در نبردهای نزدیک و تن به تن)، پشتیبانی (متخصص در ساخت استحکامات) و Scout (متخصص شناسایی). بازیکنان حتی می‌توانند در حین مبارزات نیز کلاس خود را عوض کنند.

Ghost Recon Frontline برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC ،Stadia و Luna عرضه می‌شود. تاریخ دقیق انتشار هنوز اعلام نشده است، اما Ubisoft می‌گوید قبل از انتشار چندین بتای بسته وجود دارد. اولین مورد از 14 اکتبر تا 21 اکتبر منحصراً برای PC و فقط در اروپا انجام می‌شود. این بتا شامل هر سه کلاس فوق خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

نسخه نسل نهمی بازی Ghost Recon Breakpoint احتمالاً به زودی منتشر شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید