spot_img

نسخه نسل نهمی بازی Ghost Recon Breakpoint احتمالاً به زودی منتشر شود

بر اساس پوستری که به بیرون درز پیدا کرده، Ubisoft احتمالاً این شوتر تاکتیکی را به زودی به نسل نهم می‌آورد.

عنوان شوتر تاکتیکی Ghost Recon Breakpoint از شرکت Ubisoft با استقبال خوبی در هنگام عرضه روبرو نشد. این بازی از مشکلات زیادی و همچنین کمبود محتوا رنج می‌برد که هر دو برای طرفداران نسبت به عنوان قبلی این مجموعه یعنی Ghost Recon Wildlands بسیار ناامید کننده بود.

با این حال، توسعه‌دهندگان از آن زمان به بعد سخت روی این بازی کار کرده‌اند و چندین به‌روزرسانی عمده را برای آن ارائه کرده‌اند. این آپدیت‌ها از جمله هم‌تیمی‌های هوش مصنوعی و گزینه‌هایی برای سناریوهای واقعی‌تری برای گیم‌پلی را شامل می‌شود.

به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی بزرگ دیگری به زودی برای Ghost Recon Breakpoint ارائه می‌شود. بر اساس اطلاعات استخراج شده از فروشگاه مایکروسافت، Ghost Recon Breakpoint اواخر این ماه نسخه اپتیمایز شده PlayStation 5 و Xbox Series X|S را دریافت می‌کند.

یک داده‌کاو ویندوز به نام Aggiornamenti Lumia تاریخ انتشار 29 سپتامبر 2021 را برای نسخه نسل نهمی این بازی بر روی Xbox Series X و Series S و احتمالاً PlayStation 5 فاش کرد. تصاویر هنری فاش شده برای بازی شامل نشان Xbox Series X|S مایکروسافت است که معمولاً در مورد عناوینی استفاده می‌شود که دارای نسخه‌های واقعی نسل بعدی هستند.

Ubisoft هنوز چنین آپدیتی را به طور رسمی معرفی نکرده است؛ اما می توان گفت که دیر یا زود چنین آپدیتی برای بازی عرضه می‌شود.

Ghost Recon Breakpoint در حال حاضر بر روی PS5 و Xbox Series X|S با برخی بهبودها در دسترس است؛ اما ارتقا کامل به نسخه نسل نهمی باید پیشرفت‌های زیادی را با خود به همراه داشته باشد. شاید ری‌تریسینگ را در این نسخه ببینیم؟ هنوز مشخص نیست.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

وجود یک ایستر اگ جذاب در آپدیت جدید Ghost Recon: Wildlands

بسته الحاقی رایگان جدید Ghost Recon Wildlands معرفی شد

منبعAltchar

حتما بخوانید