spot_img

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut برای دانلود در دسترس قرار گرفته است

کسانی که این بازی را خریداری کرده‌اند، حالا می‌توانند یک هفته قبل از عرضه محتوای آن را دانلود کنند تا بدون فوت وقت، وارد ماجراجویی‌های سامورایی داستان در جزیره ایکی شوند.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut ظرف یک هفته آینده برای PS5 و PS4 عرضه می‌شود. قرار است در این نسخه علاوه بر ارتقاء فنی بازی اصلی، محتوای جدیدی نیز در قالب گسترش Iki Island (جدای محتویات جدید بخش Legends) اضافه شود. اگر منتظر انتشار این بازی هستید، خبرهای خوبی برای شما داریم.

همانطور که پایگاه خبری MP1st گزارش داده است، دانلود اولیه این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS5 و PS4 فعال شده است. بازی به 57 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی -به طور دقیق 57.72 گیگابایت- نیاز دارد. هم‌اکنون می‌توانید این بازی را دانلود کنید تا هنگام عرضه آن، دیگر مجبور نباشید منتظر بمانید و مستقیماً وارد بازی شوید.

علاوه بر این، حالت حالت مولتی‌پلیر این عنوان انحصاری سونی با نام زیر عنوان Ghost of Tsushima Legends نیز در ماه سپتامبر به صورت مستقل عرضه می‌شود.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در روز 20 اوت برای کنسول‌های PS4 و PS5 منتشر می‌شود. همانطور که پیشتر گفته بودیم، کاربران کنسول PlayStation 4 تنها به محتوای Iki Island دسترسی خواهند داشت و می‌توانند با پرداخت ۱۹.۹۹ دلار، نسخه‌ی خود را به Director’s Cut ارتقا دهند. کاربران PlayStation 5 اما غیر از گزینه‌ی مشابه با کاربران PlayStation 4، به ارتقای بصری بازی هم دسترسی دارند که قیمت آن ارتقا، ۹.۹۹ دلار خواهد بود. دارندگان کنسول نسل نهمی سونی، می‌توانند یکی از این موارد را جداگانه تهیه کنند و یا اینکه می‌توانند با تهیه هر دو مورد به شکل یکجا و به ارزش ۲۹.۹۹ دلار صاحب نسخه‌ی Director’s Cut بازی شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سونی از بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut رونمایی کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید