جف کیلی از سورپرایزهای مراسم The Game Awards امسال می‌گوید

جف کیلی در جدیدترین مصاحبه‌اش وعده نمایش ظرفیت‌های نسل نه را در این مراسم می‌دهد.

دوباره فصل جوایز فرا رسیده است و با پایان یافتن سال تقویمی و نزدیک شدن به سال آینده، صنعت بازی به طور جمعی به دوازده ماه گذشته خود نگاه کرده تا بهترین دستاوردهای آن را جشن بگیرند. مراسم The Game Awards بار دیگر به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم برای این موضوع عمل خواهد کرد. با این حال اما این مراسم همیشه به همان اندازه که به خاطر جوایز شناخته می‌شود، با اخبار جدید درباره بازی‌ها و همچنین رونمایی بازی‌های جدید نیز تداعی می‌شود. اگر گفته جف کیلی، خالق و تهیه‌کننده The Game Awards، را در نظر بگیریم، این رویداد قرار است امسال بزرگتر از همیشه باشد.

در کلیپی که توسط صفحه رسمی توییتر مراسم The Game Awards آپلود شده است، کیلی در مورد آنچه که در نمایش امسال انتظار گیمرها را می‌کشد، صحبت می‌کند. کیلی توضیح می‌دهد که بیش از هر چیز دیگری، آن‌ها قرار است به تصور درستی از اینکه کنسول‌های نسل نهمی PS5 و Xbox Series X/S در سال‌های آینده چه در چنته خواهند داشت، برسند. کیلی همچنین می‌گوید گیمرها می‌توانند انتظار شگفتی‌های زیادی را داشته باشند. این خبر او احتمالاً نوید گیم‌پلی و نمایش‌های سینمایی زیادی از بازی‌ها را می‌دهد.

پیش از این، خالق این مراسم گفته بود که در The Game Awards 2021 قرار است اخباری درباره 40 تا 50 بازی ببینیم. در حالی که هنوز چیزی تایید نشده است، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که Senua’s Saga: Hellblade 2 می‌تواند یکی از بازی‌هایی باشد که در این مراسم حضور دارند. در همین حال، به تازگی اشاره مرموز و کوتاهی توسط استودیوی فنلاندی Housemarque به چیزی شده که می‌تواند بسته الحاقی بازی Returnal باشد و شاید در The Game Awards 2021 از آن بیشتر چیزهای بیشتری ببینیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نامزدهای The Game Awards 2021 مشخص شدند

در مراسم The Game Awards 2021 بیش از 40 بازی حضور خواهند داشت

احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید