کاراکتر جدیدی به نام کوکومی به بازی Genshin Impact اضافه خواهد شد

در کنار این کاراکتر، سه کاراکتر دیگر نیز در آپدیت 2.1 این بازی اضافه خواهند شد.

بازی Genshin Impact طوفانی در صنعت ویدئو گیم به پا کرده و تعداد بازیکنان آن هر روز بیشتر می‌شود. انتشار یک شخصیت جدید احتمالاً یکی از هیجان‌انگیزترین اتفاقات بازی برای اکثریت جامعه ویدئوگیم است. لایو استریمی که اخیراً منتشر شده، تقریباً تمام محتوایی را که در به‌روز‌رسانی 2.1 این بازی مشاهده خواهیم کرد، فاش کرده است. نسخه 2.1 این بازی تغییرات قابل توجهی از جمله اضافه شدن جزایر جدید اینازوما را برای پلیرها به ارمغان می‌آورد.

پستی که اخیراً در یک subreddit به نام Genshin_Impact_Leaks منتشر شده، تصویری را نشان می‌دهد که شامل شخصیت های آینده برای چرخه اول نسخه 2.1 بازی Genshin Impact است. بر طبق این پست، بنر دوم به‌روزرسانی 2.1 شامل کاراکترهای زیر است که از جمله آن‌ها می‌توان به کوکومی (Sangonomiya Kokomi) اشاره کرد:

Sangonomiya Kokomi – five-star Hydro catalyst character

Rosaria – four-star Cryo polearm character

Xingqiu – four-star Hydro sword character

Beidou – four-star Electro claymore character

سلاح انتخابی کوکومی Catalyst خواهد بود که علاوه بر مونا، او را به دومین شخصیت پنج ستاره از Hydro Catalyst تبدیل می‌کند. همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده می‌کنید، با فعال کردن Elemental Burst خود، کوکومی قادر خواهد بود بر روی آب راه برود؛ که شبیه تعامل سرعتی مونا است.

اطلاعاتی که اخیراً درباره این بازی به بیرون درز پیدا کرده، تعدادی از شخصیت‌های جالب مانند گورو، یلان، یائه میکو و دیگران را نشان می‌دهد. حساب رسمی توییتر بازی Genshin Impact قبلاً مشخص کرده است که احتمالاً توما شخصیت بعدی است که عرضه می‌شود. با وجود اینکه هنوز هیچ تأیید رسمی‌ای، اکثر افشاگری‌ها  ادعا می‌کنند که او یک جادوگر آتش خواهد بود. همچنین، شمایل کلی طراحی او به شدت به تخصص او با آتش اشاره می‌کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت2.1 بازی Genshin Impact منتشر شد؛ اضافه شدن چند لوکیشن جدید به این بازی

سونی قصد دارد محبوب‌ترین فرانچایزهای خود را به موبایل بیاورد

منبعAltchar

حتما بخوانید