در آپدیت 2.4 بازی Genshin Impact یک لوکیشن جدید انتظار ما را می‌کشد

بر اساس آخرین اطلاعات، دو کاراکتر و همچنین یک لوکیشن جدید بخشی از این آپدیت هستند.

Genshin Impact از زمانی که برای نخستین بار عرضه شد تاکنون پیشرفت زیادی داشته است. دلیل بزرگ این مساله ارائه مداوم محتوای جدیدی است که miHoYo برای RPG آنلاین خود منتشر می‌کند. با شروع سال 2022، در هفته اول، بازی آپدیت اصلی بعدی خود را که نسخه 2.4 آن است، از سوی miHoYo دریافت خواهد کرد. اخیراً جزئیات جدیدی در مورد آنچه که در این آپدیت با آن روبرو خواهی بود، اعلام شده و به نظر می‌رسد که قرار است با آپدیت پروپیمانی روبرو باشیم.

ابتدا اینکه قرار است دو کاراکتر جدید در آپدیت 2.4 بازی Genshin Impact به این بازی اضافه شود. این دو کاراکتر شامل یک کاراکتر پنج ستاره به نام شنه و چهار ستاره به نام یون جین هستند که هر دو از Polearm استفاده می‌کنند و در گذشته هم به آن‌ها اشاره شده بود. علاوه بر این، رویدادهای جدیدی را نیز شاهد خواهیم بود. آرزوها یا همان Wishهای جدید، جشنواره جدیدی در Liyue معروف به آیین فانوس‌ها (که شامل نمایش آتش‌بازی نیز می‌شود)، فروشندگان و مغازه‌های جدید در این شهر و موارد دیگر بخشی ازین رویدادها هستند.  

پلیهرا همچنین می‌توانند با کمک Waverider و Treasure Hoarders آیتم‌های گم شده خود را از Jade Chamber بازیابی کنند. البته، بزرگترین چیزی که با این آپدیت به بازی اضافه می‌شود، منطقه Enkanomiya  است که یک منطقه کاملاً جدید به شمار می‌رود. این لوکیشن که جزیره‌ای شناور در زیر اقیانوس است، یک منطقه مرموز جدید است که محیط‌ها و فعالیت‌های جدید از جمله پازل‌هایی در آن به چشم می‌خورد که برای حل آن‌ها به «تغییر زمان بین روز و شب» نیاز خواهید داشت.

آپدیت 2.4 بازی Genshin Impact روز 5 ژانویه/15 دی منتشر خواهد شد. این بازی برای PS5 ،PS4 ،PC ،iOS و Android در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت2.1 بازی Genshin Impact منتشر شد؛ اضافه شدن چند لوکیشن جدید به این بازی

سونی قصد دارد محبوب‌ترین فرانچایزهای خود را به موبایل بیاورد

کاراکتر جدیدی به نام کوکومی به بازی Genshin Impact اضافه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید