آپدیت2.1 بازی Genshin Impact منتشر شد؛ اضافه شدن چند لوکیشن جدید به این بازی

دو جزیره جدید در منطقه Inazuma از جمله لوکیشن‌هایی هستند که در این آپدیت به بازی اضافه شده است.

جدیدترین به‌روزرسانی بزرگ بازی Genshin Impact در حال حاضر در همه پلتفرم‌ها فعال شده است. در این آپدیت دو جزیره جدید به منطقه اینازوما (Inazuma) و همچنین دو دامنه (Domain) جدید به بازیی اضافه می‌شود. شخصیت‌های جدیدی از جمله ریدن شوگان (Raiden Shogun)، سانگونومیا کوکوی (Sangonomiya Kokomi) و کوجو سارا (Kujou Sara) اضافه شده‌اند. همچنین همه کاربران PS4/PS5 می توانند کاراکتر الوی (Aloy) از بازی Horizon Zero Dawn را به صورت رایگان دریافت کنند.

دامنه جدید به نام Narukami Island: Tenshukaku به بازی Genshin Impact اضافه شده است که به نظر می‌رسد قرار است در آنجا پلیرها یک بار دیگر با ریدن شوگان دوئل کنند. همچنین لوکیشن Palace in a Pool در جزیره واتاتسومی نیز به بازی اضافه شد هاست. ازدیگر موارد اضافه شده، ماهیگیری با تعداد زیادی گونه جدید ماهی و همچنین گنجینه‌ها و پاداش‌های جدیدی است که انتظار کشف شدن توسط شما را می‌کشند. البته، شما به لطف این آپدیت با سینورا (Signora) روبرو خواهید شد که می تواند بین دو مود Cryo و Pyro Vision تغییر حالت دهد.

بازی Genshin Impact در حال حاضر برای پلفترم‌ها PS4 ،PS5 ،iOS ،Android و PC در منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی 2.1، می‌توانید به لینک منبع این مطلب که در زیر آمده است مراجعه کنید. باید دید که آیا این بازی فانتزی می‌تواند با این آپدیت جدید تعداد پلیرهای خود در سراسر جهان را بالاتر ببرد یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سونی قصد دارد محبوب‌ترین فرانچایزهای خود را به موبایل بیاورد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید