spot_img

از 30 بازی در شب افتتاحیه Gamescom بیشتر خواهیم شنید

از بعضی از این 30 بازی برای نخستین بار در این رویداد رونمایی شده و برخی دیگر بازی‌های مورد انتظاری هستند که قرار است در این مراسم از آن‌ها بیشتر بشنویم.

Gamescom هفته آینده در قالبی تمام دیجیتالی باز می‌گردد.  مانند سال‌های اخیر شب افتتاحیه این رویداد با میزبانی جف کایلی و همچنین ناتاشا بکر از GameStar برگزار خواهد شد. در یک اعلامیه خبری اخیراً اعلام شد که بیش از 30 بازی قرار است در این رویداد معرفی شود. علاوه بر رونمایی از بازی‌های جدید، درباره «مورد انتظارترین بازی‌ها» به همراه «سورپزایزهای دیگری با حضور مهمانان روی صحنه» اطلاعات می‌شود.

 مراسم افتتاحیه Gamescom در 3 شهریور/ 25  اوت ساعت 22:00 به وقت تهران برگزار می‌شود به مدت دو ساعت ادامه خواهد داشت. در 26 اوت ساعت 11 شب به وقت تهران به مدت یک ساعت و نیم ایونت مخصوص بازی‌های ایندی یا همان مستقل با عنوان Gamescom: Awesome Indies از سوی IGN برگزار می‌شود که حدود 40 عنوان مستقل در آن به نمایش درخواهد آمد. این بخش شامل نمایش تریلر، «عرضه چند بازی جدید» به همراه «قطعات کمدی و سورپرایز دیگر» است.

نمایشگاه Gamescom در 27 اوت/5 شهریور به پایان می‌رسد و در مراسم پایانی از ساعت 21:30 به وقت تهران  IGN تریلرهای مختلف، تجزیه و تحلیل اطلاعات قبلی و بررسی‌های عمیق گیم‌پلی بازی‌ها را به نمایش می‌گذارد. از دیگر نمایش های تایید شده برای این رویداد می‌توان به نمایشگاه Xbox رویداد  در ساعت 21:30 روز 24 اوت/2 شهریور و نمایش Future Games در 26 اوت در ساعت 30 دقیقه بامداد به وقت تهران اشاره کرد. بعد از ظهر PT اشاره کرد. Techland همچنین تایید کرده که در Gamescom جزئیات بیشتری از مبارزات و حرکات پارکور در بازی Dying Light 2 Stay Human نمایش داده می‌شود. صدالبته نباید رونمایی از گیم‌پلی بازی Call of Duty: Vanguard را از خاطر برد که احتمالاً قرار است یکی از جذاب‌ترین بخش‌های Gamescom امسال باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

گیم‌پلی Call of Duty Vanguard اولین بار در Gamescom نمایش داده می‌شود

ریبوت بازی Saints Row در Gamescom معرفی می‌شود

Xbox دوم شهریور در Gamescom حضور خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید