spot_img

بازی Frostpunk 2 با انتشار تریلری به طور رسمی معرفی شد

دنباله نسخه اول Frostpunk در حال ساخت است. طبق گفته‌های سازنده این عنوان قرار است از نسخه اول این بازی بسیار فراتر برود.

 استودیوی بازی‌سازی 11bit studios بازی Frostpunk 2 را معرفی کرد. این بازی قرار است دنباله بازی شهرسازی با محوریت بقا باشد که در با تمجیدهای بسیار منتقدان به هنگام عرضه در سال 2018 روبرو شد. این بازی از طریق Steam ، GOG و فروشگاه Epic Games برای رایانه های شخصی منتشر می‌شود. اگرچه تاریخ انتشار برای این بازی ارائه نشده است، اما تریلر جدیدی برای نمایش تم اصلی بازی منتشر شده است.

رویدادهای بازی Frostpunk 2 30 سال پس از کولاکی که با بارش بی‌پایان برف و شرایط سخت جهان را تغییر داد، اتفاق می افتد. دنباله نسخه اول اما بیشتر روی جستجوی نفت متمرکز است. جناح‌های مختلفی وجود دارند که برای خواسته‌های خود می‌جنگند و در نهایت ، شهر مجبور می‌شود چیزهایی را قربانی کند. همانطور که کارگردان بازی یاکوب استوکالسکی خاطرنشان می کند: «آنچه ما قصد داریم به بازیکنان ارائه دهیم، تجربه‌ای است که بسیار فراتر از Frostpunk اصلی است.»

تیم توسعه بازی Frostpunk 2 در حال حاضر شامل حدود 70 نفر است (اگرچه هنوز در حال گسترش است). این تیم بزرگ بدان معناست که منابع بیشتری برای افزایش مقیاس بازی، بهبود تجربه کاربر و ارزش‌های کلی تولید در اختیار سازندگان است. با این حال ، هدف «ساخت چیزی بیش از یک دنباله مستقیم» برای Frostpunk است.

«آنچه بازیکنان باید انتظار داشته باشند، جهان گسترده‌ای شامل انتخاب‌ها، آزادی در شکل دادن به جامعه و شهر به هر نحوی که مناسب می‌دانند و عواقب این آزادی و انتخاب‌ها است. Frostpunk 2 بر اساس کشمکش‌های نسخه قبلی خود بنا می‌شود؛ یعنی مواردی همچون بقا در برابر ارزش های انسانی، زندگی در برابر یخبندانی قطبی. اما مهم‌تر از همه، لایه جدیدی را اضافه می‌کند که در بسیاری از جنبه‌های بازی -اعم از سیاسی‌، اجتماعی یا پیشرفت تکنولوژیکی- حضور خواهد داشت و آن درگیری بین انسان و طبیعت خود است».

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای عرضه بازی Frostpunk 2 مشخص نشده است. بنابراین ممکن است تا زمان عرضه این بازی مدتی باقیمانده باشد. در همین حال، نسخه قبلی این بازی از 12 اوت تا 16 اوت به صورت رایگان در دسترس است.  همچنین Season Pass و Game of the Year Edition این بازی نیز به ترتیب 48 و 60 درصد تخفیف دارند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک مشخص شد

سورت سرمای دی بیدادها می‌کرد | بررسی بازی Frostpunk

منبعGamingbolt

حتما بخوانید