بازی Forza Horizon 5 با بیش از 400 خودرو منتشر می‌شود

در بخشی به اسم Car Collection می‌توانید همه ماشین‌هایی را که آزاد کرده‌اید، ببینید.

Playground Games فهرست خودروهای حاضر در بازی Forza Horizon 5 منتشر کرد که در حال حاضر شامل بیش از 400 دستگاه است. اگرچه این فهرست بسیار طولانی است، اما توسعه‌دهنده این بازی اطمینان می‌دهد که این لیست نهایی نیست. خودروها و تولیدکنندگان بیشتری در هفته های آینده و منتهی به عرضه بازی به آن اضافه خواهند شد.

از خودروهایی که می‌توانید کار خود را در بازی Forza Horizon 5 با آن‌ها شروع کنید می‌توان به Jaguar Sport XJR 15 1991 ، Ford Super Duty F 450 DRW Premium 2020 و Porsche Taycan Turbo S 2020 که یک خودروی الکتریکی است، اشاره کرد. شما همچنین می‌توانید مرسدس بنز AMG ONE را انتخاب کنید که می‌تواند به همان خوبی پیست، در خیابان نیز با آن برانید. هر یک از این خودروها را می توان در حالت Forzavista که از ری‌تریسینگ در Xbox Series X/S و PC پشتیبانی می‌کند‌، مشاهده کرد. در حالت سطح جدیدی از واکنش مواد و بازتاب‌ نور روی سطح اتومبیل را می‌بینید که بسیار واقع‌گرایانه است.

همه وسایل نقلیه‌ای که در بازی به دست آورده‌اید، در بازی در بخش جدید Car Collection فهرست‌بندی می شوند که سطح کمیابی هر یک از آن‌ها را هم نشان می‌دهد. اگر تعداد معینی خودرو از هر شرکت خودروسازی جمع‌آوری کنید، می‌توانید «پاداش ویژه» دریافت کنید. همانند Forza Horizon 4، به روزرسانی‌هایی برای بازی Forza Horizon 5 نیز پس از عرضه آن وجود خواهد داشت که حتی تعداد بیشتری  خودرو به این بازی اضافه می‌کند. با تکمیل محتوای مربوط به هر فصل از طریق فهرست مسابقات در هر Festival می‌توانید به این خودروها دست پیدا کنید.

Forza Horizon 5 در 9 نوامبر برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود. همچنین این بازی در روز اول بر روی Xbox Game Pass منتشر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش‌های مختلف این بازی از جمله Festivalها می‌توانید به لینک‌های زیر در سایت ما مراجعه کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Forza Horizon 5 در مورد نسخه‌ی نسل هشتمی آن می‌گویند

Forza Horizon 5 را می‌توانید به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنید

هشت دقیقه ابتدایی بازی Forza Horizon 5 و نمایش خودروهای روی جلد

اطلاعات کاملی درباره بخش‌های مختلف Forza Horizon 5 منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید