هشت دقیقه ابتدایی بازی Forza Horizon 5 و نمایش خودروهای روی جلد

در این ویدئو که در رویداد دیشب Xbox در Gamescom به نمایش درآمد، خودروی Mercedes-AMG ONE و همچنین لوکیشن آتش‌فشان و کوه‌ها برفی نشان داده شدند.

حس ختام مراسم Xbox در Gamescom عنوان مورد انتظار استودیو Playground Games یعنی بازی Forza Horizon 5 بود. تیم توسعه این بازی در ویدئویی که نمایش داد، از خودروهای روی جلد این بازی ویدئویی رونمایی کرد. این خودروها مرسدس AMG ONE و فورد  Bronco Badlands مدل ۲۰۲۱ هستند. اما این  همه محتوایی نیست که ویدئوی هشت دقیقه ابتدایی بازی که در آن اتومبیل‌هایی از آسمان رها می شدند، به ما نشان داد.

این ویدئو از بازی Forza Horizon 5 آتشفشان گران کالدرا  (Gran Caldera) شروع می‌شود که در برف پوشانده شده است و بازیکن را می‌بینیم که با پرشی مرگبار به سمت اطراف آن کوه حرکت می‌کند. این تصویر به دشت‌هایی پیوند می‌خورد که در آن بازیکن به دل طوفانی از گرد و غبار می‌زند که دید شما را با واقع‌گرایی ترسناکی مخدوش می‌کند. سپس با یک پورشه آفرود وارد جنگل می‌شوید و بعد از آن نوبت به مرسدس AMG ONE انجام دهید.

اگر قبلاً واضح نبود، حالا می‌توان گفت این بازی کاملاً فوق العاده به نظر می‌رسد. چه خواه نمایش فواصل دور که بی‌نقص ساخته شده و چه جزئیات محیطی مانند پرواز فلامینگوها همه فوق‌العاده هستند. Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC منتشر شده و همان روز عرضه مشترکین گیم‌پس می‌توانند آن را تجربه کنند. احتمالاً جزئیات بیشتر و گیم‌پلی بازی را در آینده بیشتر خواهیم دید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Forza Horizon 5 در مورد نسخه‌ی نسل هشتمی آن می‌گویند

Forza Horizon 5 را می‌توانید به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنید

از نقشه کامل Forza Horizon 5 امروز رونمایی خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید