تعداد پلیرهای Forza Horizon 5 از مرز 10 میلیون نفر عبور کرده است

بر اساس آخرین خبرها، رکوردشکنی‌های این بازی ریسینگ کماکان ادامه دارد.

موفقیت بازی Forza Horizon 5 از استودیو Playground Games در چند هفته گذشته موضوعی کاملاً ملموس بوده است. پس از عبور از هشت میلیون پلیر به تازگی، طبق توییتر رسمی این بازی، اکنون تعداد پلیرهای Forza Horizon 5 به بیش از 10 میلیون نفر رسیده است. مهم‌تر از همه آنکه این بازی توانسته بیشترین تعداد پلیرها در هفته اول در تاریخ Xbox و Xbox Game Pass را از آن خود کند.

نکته دیگری که درباره این بازی ریسینگ قابل توجه است این است که تعداد پلیرهای Forza Horizon 5 حتی قبل از عرضه در سراسر جهان از تعداد یک میلیون نفر عبور کرده بود. دلیل این موضوع کسانی بودند که با خرید نسخه Premium Edition بازی دسترسی زودهنگام به آن داشتند. در روز اول انتشار، این بازی موفق شد از سه میلیون  پلیر عبور کرده و روز بعد، با عبور از 4.5 میلیون پلیر، با فیل اسپنسر، رئیس Xbox، اعلام کرد که این بزرگترین روز عرضه یک عنوان Xbox Game Studios تا آن زمان بوده است.

همچنین Forza Horizon 5 چندین به‌روزرسانی و محتوای جدید در ماه‌های آینده دریافت خواهد کرد که طرفداران زیادی منتظر آن هستند. این بازی در حال حاضر بر روی Xbox One ،Xbox Series X/S و PC در دسترس است و موفق شده نمره 91 را در سایت متاکرایتیک از مجموع نقدها از آن خود کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Forza Horizon 5 در بالاترین جایگاه در بین بازی‌های تازه عرضه شده

تعداد پلیرهای بازی Forza Horizon 5 از یک میلیون نفر عبور کرده است

حضور خودرویی از یک فیلم کلاسیک در بازی Forza Horizon 5

منبعGamingbolt

حتما بخوانید