بازی Forza Horizon 5 برای اجرای مناسب به گرافیک GTX 1070 نیاز خواهد داشت

ضمن اعلام سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی، پشتیبانی از مانیتور اولترا واید و همچنین قابلیت تغییر FOV نیز برای آن معرفی شد.

در شرایطی که تا زمان عرضه بازی Forza Horizon 5 اکنون کمی بیشتر از یک ماه دیگر باقی مانده است، جزئیات بیشتری درباره این بازی در حال انتشار است. اگر قصد دارید بازی را بر روی PC انجام دهید، چه از طریق خرید آن از فروشگاه مایکروسافت و چه از طریق Steam ،Playground Games حالا سیستم مورد نیاز برای اجرای آن را در سه حالت از پیش تعیین شده حداقل، پیشنهادی و ایده‌آل اعلام کرده است. حداقل سیستم مورد نیاز نسبت به آنچه قبلاً گفته می‌شد، تغیراتی داشته است.

توسعه‌دهنده این بازی می‌گوید که صرف نظر از اینکه شما یک سیستم متوسط ​​یا یک رایانه پیشرفته دارید، بازی Forza Horizon 5 به نحوی بهینه شده است تا در تمام تنظیمات گرافیکی به خوبی اجرا شود. در زیر می‌‌توانید سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی را به صورت کامل ببینید. در همین حال، بر اساس اطلاعاتی که اخیراً روی وبلاگ Playground Games قرار گرفته، همچنین پشتیبانی از صفحه نمایش فوق عریض یا همان اولترا واید، تغییر FoV، نرخ فریم قفل نشده، بازخورد لرزان یا همان هپتیک فیدبک در کنترلر بی‌سیم Xbox و چند مورد دیگر برای این بازی تایید شده است.

فرمان‌های مختلفی از برندهای Logitech ،Thrustmaster و Fanatec نیز در این بازی Forza Horizon 5 پشتیبانی خواهند شد. در اینجا لیست کاملی از فرمان‌های پشتیبانی شده را می‌بینید:

Logitech: Driving Force, G25, G27, G29, G920, G923PS, G923XB, Momo

Thrustmaster: Ferrari 458, T150 RS, T300 RS, T500 RS, TMX, T-GT, TS-XW, TX, TS-PC

Fanatec: V1, V2, V2.5, CSL, CSL DD, DD1, DD2, Universal HUB device

همچنین پیشتر تایید شده بود که این بازی در زمان عرضه 400 خودرو آماده بازی خواهد داشت. این تعداد البته می‌تواند افزایش نیز پیدا کند. همچنین این عنوان از چندین بخش مختلف تشکیل شده است که Festival نام دارند و هر کدام مجموعه‌ای از انواع مسابقات را در خود جای داده‌اند.

بازی Forza Horizon 5

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

اطلاعات کاملی درباره بخش‌های مختلف بازی Forza Horizon 5 منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید