spot_img

حضور خودرویی از یک فیلم کلاسیک در بازی Forza Horizon 5

خودرو DeLorean DMC-12 از فیلم کلاسیک Back to the Future در نسخه جدید این بازی ریسینگ حضور خواهد داشت.

Forza Horizon 5 استودیو Playground Games  شاملتعداد زیادی خودرو است که محصول تولیدکنندگان از جگوار و فورد گرفته تا پورشه و مرسدس هستند. حضور بیش از 400 خودرو در این عنوان تأیید شده و این لیست همچنان در حال افزایش است. در توییت جدیدی، تیم توسعه‌دهنده تأیید کرد که خودروی DeLorean DMC-12 از فیلم کلاسیک Back to the Future نیز به بازی اضافه می‌شود.

در اولین هفته از فهرست بازی‌های فستیوال‌ها، این خودرو در دسترس خواهد بود. یک کلیپ کوتاه با ماشین در حال رانندگی به اشتراک گذاشته شد و تا جایی که ممکن است، به نسخه اصلی وفادار به نظر می‌رسد؛ البته منهای هرگونه شیطنت‌های احتمالی مرتبط با سفر در زمان! صد البته، می‌توان انتظار داشت که اتومبیل‌های بیشتری نیز به صورت رایگان یا در قالب بسته الحاقی پولی به این بازی اضافه شوند.

Forza Horizon 5 در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. این بازی همچنین در روز اول عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass  قرار خواهد گرفت. اخیراً توسعه‌دهنده این بازی گفته است که صرف نظر از اینکه شما یک سیستم متوسط ​​یا یک رایانه پیشرفته دارید، بازی Forza Horizon 5 به نحوی بهینه شده است تا در تمام تنظیمات گرافیکی به خوبی اجرا شود. در همین حال، بر اساس اطلاعاتی که اخیراً روی وبلاگ Playground Games قرار گرفته، همچنین پشتیبانی از صفحه نمایش فوق عریض یا همان اولترا واید، تغییر FoV، نرخ فریم قفل نشده، بازخورد لرزان یا همان هپتیک فیدبک در کنترلر بی‌سیم Xbox و چند مورد دیگر برای این بازی تایید شده است. با مراجعه به لینک زیر می‌‌توانید سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی را به صورت کامل ببینید.

Forza Horizon 5

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Forza Horizon 5 با بیش از 400 خودرو منتشر می‌شود

بازی Forza Horizon 5 برای اجرای مناسب به گرافیک GTX 1070 نیاز خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید