اطلاعات کاملی درباره بخش‌های مختلف بازی Forza Horizon 5 منتشر شد

انواع مختلف مسابقات به بخش‌های جداگانه‌ای به نام Festival تقسیم شده که هر کدام محتوا و چپترهای منحصر به خود را دارند.

کمپین کلاسیک Forza Horizon که همه آن را می‌شناسند و دوست دارند، قرار است در بازی Forza Horizon 5 دچار تغییرات بزرگی شود. در جدیدترین قسمت از برنامه اینترنتی Let’s ¡Go!، سازنده این بازی یعنی Playground Games فرمت جدید Horizon Adventure را به نمایش گذاشت. در جریان این برنامه نشان داده شد که چگونه طرفداران این سری قرار است در قسمت پنجم آزادی بیشتری را برای دنبال کردن مسابقاتی که می‌خواهند، تجربه کنند. این بار هدف اصلی ورود به تالار مشاهیر (Hall of Fame) با کسب افتخارات مختلف یا همان Accoladeها است.

Forza Horizon 5 از بخش‌هایی به نام Horizon Festival تشکیل شده که هر کدام بر روی نقشه با استایل هنری عجیب و غریبی مشخص شده و کوئست‌های مختلف مختص به خود را دارند. همه پلیرها کار خود را در Horizon Festival  اصلی یعنی Mexico شروع می‌کنند که هسته اصلی بازی نیز هست. علاوه بر آن اما می‌توانند به سراغ Horizon Rush (مسابقات نمایشی)، Horizon Baja (مسابقه کراس کانتری) و Horizon Wilds (مسابقه جاده‌ خاکی) رفتهو در آنجا مهارت‌شان را امتحان کنند. هر Festival   دارای چپترهای منحصر به فرد خود است که در آن کوئست‌های جدیدی را آغاز می‌کنید. برای باز کردن قفل چپترها، باید اول به میزان کافی افتخار یا همان Accolade کسب کنید.

Accoladeها چالش‌های کوچکی هستند که در گروه‌های مختلف مانند Stories ،Expeditions ،Online و یا Discovery and Collections قرار گرفته‌اند. البته نیازی نیست که همه آن‌ها را دریافت کنید. کارکرد آن‌ها بیشتر ارائه چک‌لیست‌های منحصر به فرد برای کسانی است که انواع خاصی از مسابقات را دوست دارند. «Welcome to Mexico» مجموعه اولیه‌های از این Accoladeها است که از خرید خودرو در نمایشگاه اتومبیل تا اتمام پیست Horizon Mexico را شامل می‌شود.  با انتخاب هر Accolade، به نقشه پین شده و سپس به سراغ مسابقه مرتبط با آن می‌روید.

چیزهای بیشتری نیز در این برنامه گفته شد که برای دیدن آن‌ها می‌توانید به کانال یوتوب آن مراجعه کنید. بازی Forza Horizon 5 قرار است در 9 نوامبر برای Xbox Series X/S ،PC و Xbox One منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Forza Horizon 5 در مورد نسخه‌ی نسل هشتمی آن می‌گویند

Forza Horizon 5 را می‌توانید به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنید

هشت دقیقه ابتدایی بازی Forza Horizon 5 و نمایش خودروهای روی جلد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید