از نقشه کامل بازی Forza Horizon 5 امروز رونمایی خواهد شد

شرکت Playground Games امروز در جدیدترین قسمت برنامه !Let's ¡Go خود که در ساعت 21:30 امشب به وقت تهران پخش می‌شود، نقشه کامل بازی Forza Horizon 5 را نمایش خواهد داد.

استودیوی Playground Games یک قسمت دیگر از برنامه !Let’s ¡Go را ده صبح به وقت پاسیفیک که برابر با 21:30 به وقت تهران است، در YouTube و Twitch برگزار کند. همانطور که در قسمت قبل این برنامه اشاره شده، قرار است در این قسمت نقشه کامل جهان بازی Forza Horizon 5 نشان داده شود و طول و عرض «بزرگترین و متنوع‌ترین جهان باز» در این مجموعه نشان داده شود. مکزیک لوکیشن نسخه جدید Forza Horizon است و ما می دانیم که قرار است 11 منطقه منحصر به فرد برای کاوش بازیکنان در آن ارائه شود.

هر منطقه از از Forza Horizon 5 از نظر شرایط آب و هوایی و ساختار آن منحصر به فرد است. این مناطق از دره‌ای با محیط سنگی تا سواحل طوفانی مناطق گرمسیری تنوع و گوناگونی دارند. حتی آتشفشانی با بارش برف و شهر گواناخواتو نیز برای کشف و جستجوی بازیکنان در این بازی گنجانده شده است. انواع گوناگونی از فعالیت‌ها در دل این نقشه متنوع گنجانده شده است. در Expeditionها بازیکن می‌بایست همراه با یک NPC منطقه جدیدی از نقشه را کاوش کند. Horizon Open نسخه‌ای آرام‌تر از Horizon Adventure است و سرانجام Horizon Arcade را داریم که در آن رویدادهایی با 12 حالت مختلف در جهان باز بازی گسترده شده‌اند.

بازی Forza Horizon 5 قرار است روز 9 نوامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC منتشر شود.

درباره Forza Horizon 5 در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Forza Horizon 5 در مورد نسخه‌ی نسل هشتمی آن می‌گویند

بازی Forza Horizon 5 را می‌توانید به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید