spot_img

از بازی Forza Horizon 5 فردا اخبار بیشتری منتشر خواهد شد

این اطلاعات در جریان آخرین قسمت از برنامه اینترنتی Let's ¡Go! مرتبط با این بازی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

Playground Games اعلام کرد که جدیدترین -و آخرین- قسمت مربوط به بازی Forza Horizon 5 از برنامه اینترنتی Let’s ¡Go! در 18 اکتبر ساعت 20:30 به وقت تهران پخش خواهد شد. برای تماشای این برنامه باید به صفحه یوتوب این برنامه با همین نام مراجعه کنید. تیم توسعه‌دهنده در این برنامه موسیقی متن این بازی را به همراه «برخی جزئیات دیگر» را نمایش می‌دهند.  

تا کنون، ما چیزهای زیادی در مورد این بازی ریسینگ جهان باز دیده‌ایم. کمپین تک‌نفره این بازی به نام Horizon Adventure بازیکنان را به دل انواع مسابقات که در حال حاضر هر کدام به اصطلاح جشنواره یا Festival خاص خود را دارند، خواهد برد. تکمیل چالش‌ها باعث کسب افتخارات یا همان Accolades می‌شود که شما را یک قدم به تالار مشاهیر یا Hall of Fame بازی نزدیک می‌کند. علاوه بر این موفق خواهید شد که قفل بیش از 400 وسیله نقلیه مختلف (از جمله DeLorean از بازگشت به آینده) را باز کنید.

در بخش مولتی‌پلیر، بازیکنان می‌توانند با بخش Horizon Open مسابقات Co-op را تجربه کنند. یا در بخش The Eliminator شرکت کنند. بخش Horizon Arcade انواع مینی‌گیم‌های مولتی‌پلیر را نیز ارائه می‌دهد. بازی Forza Horizon 5 در تاریخ 9 نوامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC  عرضه می‌شود. همچنین این بازی همان روز عرضه بر روی Xbox Game Pass منتشر می‌شود. این بازی در مکزیک جریان دارد و پلیرها و خودرو آن‌ها را به دل طبیعت مکزیک و چندین زیست بوم متنوع می‌برد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Forza Horizon 5 با بیش از 400 خودرو منتشر می‌شود

بازی Forza Horizon 5 برای اجرای مناسب به گرافیک GTX 1070 نیاز خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید