بازی Forza Horizon 5 در بالاترین جایگاه در بین بازی‌های تازه عرضه شده

این بازی موفق شد از تمام عناوین تازه عرضه شده سال 2021 در این زمینه در جایگاه بالاتری قرار بگیرد.

نقدهای مربوط به بازی Forza Horizon 5 محصول Playground منتشر شده و این بازی از گوشه و کنار صنعت گیم مورد تحسین قرار گرفته است. این بازی در وب‌سایت Metacritic که امتیازات نقد و بررسی‌ها را جمع‌آوری می‌کند، به سرعت در جدول‌ها بالا رفته و بالاترین امتیاز سال برای یک بازی تازه منتشر شده را کسب کرده است.

این بازی در حال حاضر امتیاز 91 را در Metacritic دارد که آن را به بازی که بالاترین امتیاز را در سال 2021 کسب کرده تبدیل می‌کند. اگرچه نسخه‌های 2021 از بعضی بازی‌ها وجود دارند که رتبه‌بندی بالاتری در سایت Metacritic نسبت به بازی جدید مجموعه Forza دارند، اما همه آن‌ها عرضه دوباره نسخه‌هایی از بازی‌های قدیمی هستند. جالب اینجاست که بازی تحسین شده Double Fine’s از  Psychonauts 2 نیز همان امتیاز 91 را دارد؛ اما این امتیاز فقط مختص به نسخه Xbox One آن است که تنها 10 نقد برای آن منتشر شده است. نسخه «اصلی» بازی مربوط به Xbox Series X/S است که در زمان نگارش این مطلب با 67 نقد دریافت، امتیاز 87 را دریافت کرده است.

به نظر می‌رسد بازی Forza Horizon 5 در حال همه مولفه‌های لازم را به عنوان دنباله‌ای شایسته برای یکی از معتبرترین سری‌های ریسینگ در جهان فعلی بازی‌های ویدئویی داشته باشد: جلوه‌های بصری بهتر، نقشه غنی‌تر و متراکم‌تر پر از فعالیت‌های معنادار، مجموعه‌ای عالی از ماشین‌ها و خیلی چیزهای دیگر. سایت Gamingbolt نیز بررسی خود ما به این بازی امتیاز 10/10 داده است و می‌گوید: «Forza Horizon 5 اوج سری ریسینگ جهان باز Playground Games است و به نوبه خود یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای خواهد بود که تا به حال بازی کرده‌اید.»

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Forza Horizon 5 با بیش از 400 خودرو منتشر می‌شود

بازی Forza Horizon 5 برای اجرای مناسب به گرافیک GTX 1070 نیاز خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید