رویداد بخش پایانی قسمت دوم بازی Fortnite روز 13 آذر آغاز می‌شود

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، این رویداد The End نام دارد و در آن پلیرها در قالب گروه‌های 16 نفری با یک تهدید بزرگ مواجه می‌شوند.

پایان قسمت دوم بازی Fortnite شرکت Epic Games با یک رویداد ویژه درون بازی با عنوان The End جشن گرفته خواهد شد. همانطور که در یک پست وبلاگی توسط Epic Games فاش شده است، در این رویداد بازیکنان با یکدیگر متحد می‌شوند تا کاراکتری به نام ملکه مکعبی (The Cube Queen) را شکست دهند. از این کاراکتر به عنوان ویرانگر نهایی تمام واقعیت‌ها توصیف یاد شده و تهدید جدیدی برای محیط جزیره بازی به شمار می‌آید.

پلیرهای این بازی می‌توانند به صورت گروهی تا 16 بازیکن در این رویداد شرکت کنند و از آنجایی که این رویداد فقط یک بار قابل بازی خواهد، به پخش‌کنندگان و محتواسازها توصیه شده که گیم‌پلی خود را ضبط کنند؛ زیرا هیچ تکراری در دسترس نخواهد بود. این رویداد در روز شنبه، 4 دسامبر/13 آذر در ساعت 12:30 به وقت تهران آغاز می‌شود. کسانی که در این رویداد شرکت می‌کنند، یک صفحه لودینگ ویژه و همچنین یک اسکین Wrap به عنوان جایزه دریافت می‌کنند.

کسانی که قبل از قسمت دوم بازی Fortnite یعنی 4 دسامبر به حساب کاربری خود وارد شوند، 225 هزار XP جایزه دریافت خواهند کرد. البته، همانطور که در مورد فصل‌های گذشته اتفاق افتاده است، شما فقط تا پایان فصل فرصت دارید تا تمام ماموریت‌های باقی‌مانده (از جمله ماموریت‌های صفحه 1 و 2 ملکه مکعبی) را انجام دهید.

Fortnite از یک بازی ویدیویی بتل رویال به عنصری در فرهنگ پاپ تبدیل شده و به همین دلیل به سرعت سرعت در حال رشد و گسترش است. Epic Games به تازگی استودیو Harmonix، استودیو سازنده سری بازی‌های Rock Band را خریداری کرده تا موسیقی را به بخشی فعال‌تر از بازی‌های خود تبدیل کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

دو شخصیت مهم از سری بازی‌های Street Fighter به عنوان Fortnite می‌آیند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید