Square Enix فهرست برنامه‌های خود برای نمایشگاه ویدئوگیم توکیو را مشخص کرد

Final Fantasy 16 غایب بزرگ این مراسم خواهد بود.

نمایشگاه بازی‌های ویدئویی توکیو یا همان Tokyo Game Show طی چند روز آینده آغاز می‌شود و چندین ناشر بزرگ نیز با اطلاعات جدید و مهمی درباره بازی‌های آینده خود در آن شرکت می‌کنند. یکی از این ناشران Square Enix است و برنامه به روز شده در TGS 2021 آن‌ها به ما نشان می‌دهد که این ناشر بزرگ در طول سه روز رویداد چه برنامه‌هایی خواهد داشت.

دو بازی بزرگ که برای TGS 2021 توسط Square Enix تأیید شده‌اند‌، شامل یک عنوان انحصاری از PS5 یعنی Forspoken و همچنین Stranger of Paradise Final Fantasy Origin هستند که اولین بازی برای 1 اکتبر و بازی دوم برای 2 اکتبر برنامه‌ریزی شده است دو بازی نیز قرار است در 3 اکتبر نمایش داشته باشند: بازی Chocobo GP که انحصاری پلتفرم Switch بوده و همچنین بازی Voice of Cards The Isle Dragon Roars که یوکو تارو، خالق عناوینی چون Nier: Automata، ساخت آن را هدایت می‌کند. علاوه بر این، شما همچنین می‌توانید انتظار داشته باشید که اطلاعات بیشتری از بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در 2 اکتبر و بازی بتل رویال موبایل شوتر در Final Fantasy 7: The First Soldier در 3 اکتبر بشنوید.

همانطور که انتظار می‌رفت، Final Fantasy 16 در هیچ کجای فهرست برنامه‌های ذکر شده حضور ندارد. همچنین برخلاف آنچه برنامه قبلی ادعا می‌کرد، قرار نیست بازی Triangle Strategy در این رویداد نمایش داده شود. ما در آخرین Nintendo Direct اطلاعات جدیدی درباره این بازی دریافت کردیم. بنابراین حداقل تا مدتی چندان برای اطلاعات جدید از این بازی اشتیاق زیادی نخواهیم داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Forspoken در تیم توسعه خود از چند چهره آشنا استفاده می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید