spot_img

انواع جادوها برای سبک بازی‌های مختلف در Forspoken وجود خواهد داشت

سازندگان این بازی همچنین از رابطه‌ای پر جنب و جوش بین فری و دستبند جادویی او صحبت کردند.

بازی Forspoken از Luminous Productions یکی از فهرست پرتعداد عناوینی است که درTokyo Game Show از Square Enix نمایش داده شد و تریلر جدیدی برای آن منتشر نشد. با این حال، تاکفومی تردا، یکی از کارگردان‌های بازی، و رایو میتسونو، مدیر بخش خلاقیت، در بخشی از یک برنامه ویژه حضور پیدا کردند بودند و جزئیات جدیدی در مورد فری، شخصیت اصلی بازی، و کاراکتر هوشمند و جادویی همراه او کاف ارائه کردند.

فری که قبل از ورود به سرزمین آتیا در نیویورک اقامت داشت، فردی باهوش اما تا حدودی نابالغ توصیف می‌شود که تمایل دارد به جهان بی‌اعتماد بوده و آسیب‌پذیری خود را با طعنه و کنایه زدن به همه چیز می‌پوشاند. به محض ورود به این دنیای فانتزی جدید، او با کاف همراه می‌شود که یک دستبند جادویی سخنگو است. اگرچه هنوز جزئیات بیشتری در مورد کاف ارائه نشده است، اما میتسونو گفت که نقش بسیار مهمی دارد و فری را در مسیر سفر او در جهان آتیا راهنمایی می‌کند.

هر دو شخصیت Forspoken بسیار صریح و پویا توصیف شده‌اند. این دو کاراکتر حتی گاهی در میانه نبرد نیز با یکدیگر بحث و جدل می‌کنند. به طور کلی، انتظار دیالوگ‌های زیادی از هر دو در کل داستان وجود دارد. ترادا همچنین کمی در مورد سیستم جادوهای بازی صحبت کرد و گفت فری قادر به ایجاد تله یا تقویت توانایی‌های خود است.

اگرچه تیم توسعه دهنده می‌تواند به ما بگوید که تعداد انواع جادوها در دقیقاً چند تا است، با این حال باز هم باید گفت که تعداد آن‌ها بسیار زیاد بوده و همچنین اینکه نسبتاً منحصر به فرد هستند. طیف گسترده‌ای از طلسم‌ها به منظور ترکیب شدن با سبک‌های بازی مختلف در Forspoken وجود دارد. پلیرها احتمالاً فقط یک سبک بازی را انتخاب می‌کنند؛ با این حال سیستم مبارزات آن‌ها را تشویق می‌کند تا به سراغ دیگر سبک‌ها نیز بروند.

بازی Forspoken در حال حاضر قرار است در بهار 2022 برای PS5 و PC منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Forspoken در تیم توسعه خود از چند چهره آشنا استفاده می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید